Premiera roku w Cartrack Polska

Portfolio produktów najczęściej wybieranego dostawcy usług telemetrycznych w Polsce powiększa się o przenośny, ekstremalnie wytrzymały i bardzo wydajny tracker GPS, który służy do monitoringu dowolnej rzeczy lub maszyny i działa w nowoczesnym ekosystemie Cartrack Polska.To początek nowego rozdziału w ponad 10-letniej historii tej firmy w naszym kraju. 

A-Tracker uzupełnia ofertę produktową Cartrack Polska, stając się realną odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku flotowego, które w wielu przypadkach szuka przenośnego, kompaktowego i odpornego na warunki atmosferyczne urządzenia pozwalającego kompleksowo zabezpieczyć mienie firmowe o dowolnym kształcie, przeznaczeniu i wartości. Tego typu rozwiązanie to naturalne i oczywiste uzupełnienie zaawansowanego technologicznie i nowoczesnego systemu telemetrycznego, które od ponad 10 lat oferuje Cartrack Polska. Firma jest producentem urządzeń, dostawcą technologii i gwarantuje pełną kompleksową obsługę analityczną, biznesową i doradczą.

A-Tracker to nowy rozdział w historii rozwoju Cartrack Polska, sprawiając, że od teraz mamy wszystkie najnowocześniejsze usługi i produkty telemetryczne pod jednym dachem. Wprowadzenie na rynek tego lekkiego i niezwykle wydajnego modułu GPS pozwala nam oferować nasze rozwiązania do rynku detalicznego. Pojawienie się A-Trackera znacząco też zwiększa naszą konkurencyjność w segmencie flotowym i klienta biznesowego. A-Tracker to odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców, urządzenie powstałe dzięki sugestiom naszych Klientów – mówi Kamil Jakacki, dyrektor sprzedaży i rozwoju Cartrack Polska.

Czym jest A-Tracker?

A-Tracker to kieszonkowy moduł lokalizacyjny działający w oparciu o technologię GSM i GPS. Na rynku pojawiają się od razu dwa modele urządzenia – CT24 i CT48, które w cenie oferują roaming na terenie całej Europy i operują niezależnie od trudnych warunków pogodowych (certyfikat IP67 – wodoszczelność i pyłoodporna konstrukcja) oraz dużych amplitud temperatur (zakres działania od -20C do +60C). A-Tracker to nie plastikowa zabawka – obudowa z twardego tworzywa ABS zapewnia trwałość, a fabryczne uchwyty ułatwiają przykręcanie, mocowanie za pomocą opasek zaciskowych czy przyklejanie urządzenia do dowolnej powierzchni.

A-Tracker jest gotowy do działania od razu po wyjęciu z pudełka i zapewnia 2 lub 4 lata ciągłej pracy (CT24 – 2 lata, CT48 – 4 lata) na jednym zestawie specjalnych baterii, które znajdują się w komplecie z urządzeniem. A-Tracker objęty jest 2 lub 4 letnią gwarancją producenta będąc jednocześnie integralną częścią ekosystemu Cartrack Polska – urządzenie pojawia się w doskonale znanym Klientom panelu administracyjnym, będąc naturalnym uzupełnieniem monitorowanej w Cartrack Polska floty. Z A-Trackerem Klient otrzymuje dostęp do intuicyjnej aplikacji mobilnej, która współgra z kieszonkowym modułem.

Niewielkie wymiary każdego z dostępnych na rynku modeli (CT24 – 85 x 63 x 24 mm; CT48 – 108 x 86 x 31 mm) oraz niska waga (CT24 – 101 g.; CT48 – 194 g. bez baterii) ułatwiają montaż, ukrycie i zakamuflowanie trackera. Ergonomiczne kształty i nowoczesny design podkreślają technologiczne przeznaczenie A-Trackera.

A-Tracker uzupełni ofertę w monitoringu we flotach

A-Tracker idealnie nadaje się do monitoringu sprzętu operującego w wymagających warunkach – agregaty prądotwórcze, koparki, zagęszczarki czy inne drogocenne mienie firmowe.

A-Tracker to bardzo dobra propozycja dla właścicieli wszelkich biznesów opartych o wypożyczanie lawet, naczep, przyczep, kamperów, sprzętu ogrodowego czy budowlanego. To również przydatne narzędzie zabezpieczające kontenery czy pojazdy firmowe.

A-Tracker to urządzenie przenośne – to właściciel decyduje co monitoruje. Dzięki temu firmy realizujące swoje usługi sezonowo mogą instalować moduł w różnych maszynach, zależnie od natężcie użytkowania i ryzyka kradzieży. Inwestując w A-Trackera firmy minimalizują ryzyko bezpowrotnej utraty swoich własności. A-Tracker zyskuje pełne wsparcie posprzedażne Cartrack Polska i jest włączony w system centrum monitoringu Cartrack Polska 24/7/365.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *