Pierwsza nagroda w kategorii CFM dla Hitachi Capital Polska

Ubiegły rok okazał się bardzo udanym dla Hitachi Capital Polska (HCPL). Firma odnotowała wzrost zarządzanych aut o ponad połowę w stosunku do 2015 roku. Na oficjalnej Gali Outsourcing Stars w Lublinie HCPL otrzymała pierwszą nagrodę w branży CFM.

Celem Gali Outsourcing Stars jest branżowe podsumowanie roku (branża outsourcingu i nowoczesnych usług dla biznesu, w tym między innymi  z sektora Car Fleet Management oraz nagrodzenie najlepszych i najdynamiczniej rozwijających się dostawców usług outsourcingowych, a także instytucji z ich bezpośredniego otoczenia biznesowego.

HCPL w roku 2014 dołączyła do jednej z międzynarodowych spółek ze swojej branży, dając tym samym pierwszy krok ekspansji spółki w naszej części kontynentalnej Europy. W stosunku do poprzedniego roku zwiększyła flotę zarządzanych aut o 54% i dynamicznie zwiększa portfel obsługiwanych klientów zarówno w sektorze publicznym jak i prywatnym. Teraz firma znalazła się w gronie najprężniej działających firm w swojej kategorii.

W przypadku kategorii Car Fleet Management brano pod uwagę wzrost liczby umów z klientami na usługę FSL (Full Service Leasing), wzrost liczby aut zarządzanych oraz największą liczbę aut w modelu FSL (Full Service Leasing) dla jednego klienta w roku 2016.

Źródło: HCPL