Przed nami 8. edycja Telematics Conference CEEurope

Kolejna edycja Konferencji Telematyka CEEurope odbędzie się 27 września w Warszawie. Coroczna impreza porusza temat globalnych trendów i rozwoju regionalnego w branży telematyki.

Konferencja Telematyka CEEurope to wydarzenie skierowane przede wszystkim do kluczowych interesariuszy i decydentów w branży: dostawców rozwiązań telematycznych, producentów urządzeń telematycznych, deweloperów nawigacji i map cyfrowych, inteligentnych producentów czujników i sprzętu, ekspertów IoT, dostawców M2M, producentów OEM, specjalistów od badań rynkowych, firm logistycznych i transportowych.

Głównym tematem tegorocznej edycji będzie Współpraca w branży Telematyki. W wykładach i panelach dyskusyjnych weźmie udział ponad 150 uznanych na świecie prelegentów. Oprócz możliwości wysłuchania prelekcji, do dyspozycji gości będzie także teren wystawienniczy, na którym 20 firm zaprezentuje najnowsze osiągnięcia w branży telematyki.

Zapisz się już teraz!

 

Jednym z Patronów Medialnych wydarzenia jest Menadżer Floty.

Więcej informacji na stronie organizatora: www.telematics-conference.com oraz na profilach społecznościowych: Facebook, Twitter i Linkedin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *