Mówcy International Fleet Meeting Geneva 2016 – Knut Krösche z Volkswagen Financial Services

Przedstawiamy sylwetki mówców i panelistów, którzy wezmą udział w International Fleet Meeting Geneva 2016, wydarzeniu, którego partnerem medialnym jest marka Menadżer Floty.

Knut Krösche to absolwent wydziału ekonomii Uniwersytetu w Kolonii. W latach 2004-2005 pracował w Saab Deutschland na stanowisku dyrektora ds. sprzedaży.

Z Saaba przeszedł do Fleet Logistics. Początkowo był dyrektorem operacyjnym w niemieckim oddziale firmy, następnie sprawował tę samą funkcję na szczeblu międzynarodowym.

Krösche od grudnia 2008 r. jest związany z Volkswagen Group. W SEAT Deutschland był dyrektorem ds. sprzedaży. Od pięciu lat piastuje stanowisko dyrektora ds. międzynarodowych flot, usług posprzedażnych i pojazdów używanych w Volkswagen Financial Services.

International Fleet Meeting Geneva 2016 odbędzie się 2 marca. Rejestracja na wydarzenie zakończyła się. Zachęcamy Państwa do oglądania relacji wideo na żywo pod adresem www.internationalfleetmeeting.com.

Menadżer Floty to jedyna marka z Polski, który znalazła się w gronie partnerów medialnych International Fleet Meeting Geneva 2016. Znaleźliśmy się w gronie uznanych redakcji o zasięgu międzynarodowym, w tym Autoflotte, Fleet Management Weekly, Flottes Automobiles, FLOTTE&Wirtschaft i International Fleet World.

Więcej informacji o Międzynarodowym Spotkaniu Flotowym znajdą Państwo w zakładce Eventy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *