Mówcy International Fleet Meeting Geneva 2016 – Jon McNeill z Tesla Motors

Przedstawiamy sylwetki mówców i panelistów, którzy wezmą udział w International Fleet Meeting Geneva 2016, wydarzeniu, którego partnerem medialnym jest marka Menadżer Floty.

Głównym mówcą podczas International Fleet Meeting Geneva 2016 będzie Jon McNeill, prezydent sprzedaży globalnej i serwisu w Tesla Motors. Pierwotnie przedstawicielem producenta luksusowych samochodów elektrycznych miał być Ricardo Reyes, wiceprezydent komunikacji globalnej.

Jon McNeill należy do grona bardzo cenionych amerykańskich menadżerów. W 2002 r. magazyn Fast Company uznał go za jednego z 10 najbardziej innowacyjnych dyrektorów generalny w Stanach Zjednoczonych. Został Przedsiębiorcą Roku 2012 w plebiscycie Ernst & Young. Rok później otrzymał tytuł Najbardziej Podziwianego Dyrektora Generalnego w kategorii średnich przedsiębiorstw przez Boston Business Journal.

McNeill był założycielem lub współzałożycielem ośmiu firm. W 1993 r. powołał do życia First Notice Systems, przedsiębiorstwo specjalizujące się obsługą roszczeń ubezpieczeniowych. Był też współtwórcą przedsiębiorstwa Sterling Collision Centers, które w 1997 r. zaczynało z jedną placówką, a rozrosło się w sieć 60 centrów naprawiających pojazdy. Firma została przejęta w 2001 r. przez Allstate Insurance Company i dziś zatrudnia 1200 osób.

McNeill następnie założył Enservio, wiodącego dostawcę usług SaaS (Software as a Service, oprogramowanie jako usługa) dla towarzystw ubezpieczeniowych. Tesla Motors zatrudniła go na stanowisku prezydenta sprzedaży globalnej i serwisu w listopadzie 2015 r.

International Fleet Meeting Geneva 2016 odbędzie się 2 marca. Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w tym prestiżowym wydarzeniu. Rejestracja odbywa się za pośrednictwem strony www.internationalfleetmeeting.com.

Menadżer Floty to jedyna marka z Polski, który znalazła się w gronie partnerów medialnych International Fleet Meeting Geneva 2016. Znaleźliśmy się w gronie uznanych redakcji o zasięgu międzynarodowym, w tym Autoflotte, Fleet Management Weekly, Flottes Automobiles, FLOTTE&Wirtschaft i International Fleet World.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *