Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju patronem III Międzynarodowych Targów EkoFlota!

Z radością informujemy, że III Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność, zostały objęte patronatem honorowym przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju jest już trzecim urzędem administracji rządowej, który zdecydował się wesprzeć tegoroczną edycję Międzynarodowych Targów EkoFlota. Wśród Głównych Patronów Honorowych III edycji wydarzenia znajdują się również: Ministerstwo Energii oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.

Tegoroczna edycja Targów odbędzie się już w dniach 15-16 czerwca. Wydarzenie zostanie podzielone na przeznaczony dla profesjonalistów Dzień Biznesowy (piątek, 15 czerwca) oraz Dzień Otwarty (sobota, 16 czerwca), na który zapraszamy wszystkim zainteresowanych „zieloną” tematyką.

W trakcie Dnia Biznesowego III Międzynarodowych Targów EkoFlota (15 czerwca) odbędzie się Konferencja E-Mobility: Elektromobilność, Energia Odnawialna, Zrównoważony Transport. Głównym tematem spotkania będzie rozwój rynku pojazdów elektrycznych i infrastruktury w Europie Środkowo-Wschodniej. W Konferencji weźmie udział szerokie grono specjalistów z różnych branż z Polski i zagranicy. Panelistą spotkania będzie m. in. Michał Kurtyka, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Energii.

Zapraszamy do rejestracji na Dzień Biznesowy na www.targiekoflota.pl

oraz na Konferencję E-Mobility na www. menadzerfloty.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *