Menadżer Floty na Poznań Motor Show 2017 – [galeria zdjęć]

Już w najbliższy czwartek startuje największe motoryzacyjne wydarzenie roku w Polsce: Poznań Motor Show 2017. Dla wszystkich tych, którzy uwielbiają delektować się pięknem samochodów, słuchać ryczących dźwięków, spotykać ciekawych ludzi i brać udział w ekscytujących pokazach, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. W gronie Wystawców oraz Partnerów Medialnych magazyn Menadżer Floty.

Wystawa w stolicy Wielkopolski już tradycyjnie została zlokalizowana na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ulicy Głogowskiej 14. Podczas imprezy będzie można zobaczyć nie tylko nowe auta i motocykle. Poznań Motor Show to także miejsce spotkań miłośników ciężarówek, caravaningu, a także sprzętu warsztatowego.

Poznań Motor Show 2017 to ponad 150 wystawców. Wśród nich znaleźli się czołowi importerzy samochodów w Polsce. Na zwiedzających będzie czekać m.in. nowy Opel Insignia, Opel Crossland X i Volvo XC60. Nie zabraknie aut Skody m.in. z odświeżoną Octavią, a na stoisku Nissana zobaczymy nową Micrę. Pojawią się również dwie Alfy: ?Giulia i Stelvio. Zobaczyć będzie można też Mercedesa AMG GT R, Mercedesa E 63 AMG S, Citroena DS7 Crossback, Infiniti Q50, Volkswagena Arteona, Skodę Rapid i Citigo, Hyundaia i30, Kię Stinger, Toyotę Prius Plug-in czy zupełnie nową Hondę Civic Type R.

Dla zwiedzających przygotowano także inne atrakcje. Choćby pokazy kaskaderskie motocykli i quadów, zlot caravaningu, Wystawę Aut Modyfikowanych, ogłoszenie wyników plebiscytu Best Cars 2017, wystawę poświęcona ciężarówkom Motor Show Truck i wiele innych.

Podczas Poznań Motor Show spółka ElectroMobility Poland przedstawi szczegóły konkursu na polski samochód elektryczny. Stawką jest produkcja seryjna warta miliony. Spotkanie, które odbędzie 7 kwietnia w pawilonie nr 10, o godzinie 14:00 jest skierowane do projektantów i potencjalnych uczestników konkursu. Projekt zakłada stworzenie pojazdu przeznaczonego dla nowoczesnego, świadomego ekologicznie konsumenta. Będzie to auto miejskie, wpisujące się w trendy motoryzacyjnego rozwoju. ElectroMobility Poland organizuje w 2017 i 2018 roku dwa konkursy, które stanowić będą pierwsze dwa z czterech kroków na drodze do polskiego samochodu elektrycznego.

Jedną z atrakcji tegorocznego MOTOR SHOW w Poznaniu będzie imponujący tor, na którym swoich kompetencji dowodzić będzie Škoda Kodiaq. miłośnicy motoryzacji na Placu Św. Marka będą mogli przeżyć prawdziwą przygodę, pod okiem kierowców ze Skoda Auto Szkoły pokonując tor i wszystkie znajdujące się na nim przeszkody, m.in. rampę, huśtawkę, leśne wyboje czy piaszczyste podłoże. Tor został opracowany w sposób, pozwalający na zaprezentowanie szeregu nowych rozwiązań technologicznych, które znalazły zastosowanie w nowym SUV-ie Škody, w tym kamera 360 czy system zapobiegający staczaniu się pojazdu podczas podjeżdżania na wzniesienie oraz zjeżdżania ze wzniesienia.

Więcej informacji:
http://www.emobilitypoland.pl/harmonogram-konkursu.html

Godziny otwarcia targów

Czwartek (6.04): 8:00 – 18:00 (dzień prasowy)
Piątek (07.04): 10:00 – 18:00
Sobota (08.04): 10:00 – 18:00
Niedziela (09.04): 10:00 – 18:00

Parking

Międzynarodowe Targi Poznańskie oferują swoim gościom 24 godzinny, strzeżony parking (850 miejsc parkingowych) oddalony o 350 metrów od terenów wystawowych. Parking obsługuje zarówno pojazdy osobowe, jak i autobusy. Organizatorzy sugerują jednak dojazd na teren targów za pomocą komunikacji miejskiej. Dla motocykli i skuterów wjazd na teren targów jest darmowy.

Ceny parkingu MTP przy ul. Matejki 63:
2 PLN/godz. dla pojazdów jednośladowych
4 PLN/godz. dla samochodów osobowych
8 PLN/godz. dla autobusów i samochodów ciężarowych do 6 m

Ceny biletów

6 kwietnia 2017 – Press Day

W przedsprzedaży – 100 zł
W kasach w dniu wydarzenia – 120 zł

7 kwietnia 2017 – piątek

W przedsprzedaży – 15 zł
W kasach w dniu wydarzenia – 20 zł

8 kwietnia 2017 – sobota

W przedsprzedaży – 23 zł
W kasach w dniu wydarzenia – 30 zł

9 kwietnia 2017 – niedziela

W przedsprzedaży – 18 zł
W kasach w dniu wydarzenia – 25 zł

Bilety rodzinne w kasach, w cenach biletów z przedsprzedaży danego dnia.

Bilet jednorazowy z kartą Dużej Rodziny (7-9 kwietnia) – 6 zł
Dzieci do lat 3 – bezpłatnie

ZOBACZCIE NASZĄ RELACJĘ Z POZNAŃ MOTOR SHOW 2016 >>>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *