Fleet Vision — przyszłość motoryzacji na wyciągnięcie ręki

„Fleet Vision — przyszłość motoryzacji na wyciągnięcie ręki” to wydarzenie skierowane do administratorów flot samochodowych oraz członków zarządu i szefów przedsiębiorstw przewozowych. Impreza odbędzie się 14 czerwca w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie. Partnerem medialnym konferencji jest Menadżer Floty, a patronem honorowym Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Tematyka „Fleet Vision — przyszłość motoryzacji na wyciągnięcie ręki” będzie poświęcona podstawowym wyzwaniom w obszarze zarządzania flotą pojazdów – w szczególności temu, jakie możliwości można obecnie wykorzystać w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa pojazdów w ruchu drogowym, jak zmniejszyć szkodowość oraz poprawić efektywność kosztową w drodze wykorzystania innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Spotkanie odbędzie się w dogodnej, popołudniowej formule. Rozpocznie się od inspirujących prezentacji. Kolejną częścią będzie panel prowadzony przez red. Adama Kornackiego z TVN Turbo, w którym weźmie udział m.in. redaktor naczelny magazynu „Menadżer Floty” Piotr Wielgus.

Wydarzenie zakończy się grillem. Będzie to znakomita okazja do wieczornej rundy rozmów, podczas której uczestnicy będą mieli okazję do nawiązania kontaktów z przedstawicielami innych firm i z ekspertami z branży motoryzacyjnej. Będą też mogli porozmawiać o nowościach w branży.

PEŁNY PROGRAM „FLEET VISION — PRZYSZŁOŚĆ MOTORYZACJI NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI” W DZIALE EVENTY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *