Menadżer Floty partnerem medialnym International Fleet Meeting Geneva 2016

Menadżer Floty został partnerem medialnym Międzynarodowego Spotkania Flotowego, które odbędzie się podczas marcowych targów w Genewie.

W tegorocznej, trzeciej edycji International Fleet Meeting weźmie udział 250 specjalistów. Wśród panelistów znajdą się takie osobistości, jak:

– Ricardo Reyes, wiceprezydent komunikacji globalnej marki Tesla,
– Janice Sutton, dyrektor generalna Fleet Management Weekly USA,
– Knut Krösche, dyrektor ds. międzynarodowych flot, usług posprzedażnych i pojazdów używanych w Volkswagen Financial Services,
– Csaba Csiszko, dyrektor ds. środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa w Philip Morris International,
– Markus A. Falk, wiceprezydent ds. globalnego zarządzania flotą i zaopatrzeniem w SAP SE.

Celem spotkania jest poszerzanie wiedzy menadżerów flot i prezentowanie nowych trendów w branży medialnej i motoryzacyjnej. Bardzo istotnym elementem International Fleet Meeting będzie networking, czyli możliwość nawiązywania kontaktów i wymienianie doświadczeń w gronie profesjonalistów.
Organizatorami wydarzenia są fleetcompetence europe GmbH oraz szwajcarski magazyn flotowy aboutFLEET. Patronami imprezy są Arval, Volkswagen Financial Services, Alphabet, Athlon, FleetLogistics, Hertz i Repanet.

International Fleet Meeting Geneva 2016 ma silną obsadę partnerów medialnych. Menadżer Floty to jedyna marka z Polski, który znalazła się w gronie partnerów medialnych. Znaleźliśmy się w gronie uznanych redakcji o zasięgu międzynarodowym, w tym Autoflotte, Fleet Management Weekly, Flottes Automobiles, FLOTTE&Wirtschaft i International Fleet World.

International Fleet Meeting Geneva 2016 odbędzie się 2 marca. Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w tym prestiżowym wydarzeniu. Rejestracja odbywa się za pośrednictwem strony www.internationalfleetmeeting.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *