LeasePlan oddaje 50 samochodów do dyspozycji szpitali

Coraz więcej przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej wspiera walkę z pandemią koronawirusa. LeasePlan Polska, jedna z największych na naszym rynku firm z branży wynajmu długoterminowego pojazdów, przekazała do dyspozycji szpitali 50 samochodów, aby wesprzeć placówki w zapewnieniu bezpiecznego transportu dla personelu medycznego i obsługi szpitali.

Pierwsze 5 samochodów zostało dostarczonych do Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie w dniu 17 kwietnia, kolejne 4 samochody zostaną przekazane szpitalowi w czwartek 23 kwietnia. Są to kilkumiesięczne Seaty Leony  z silnikiem benzynowym 1,5, które firma LeasePlan oferuje na co dzień swoim klientom w ramach oferty wynajmu elastycznego FlexPlan. Auta posiadają pełną obsługę serwisową oraz ubezpieczenie i zostały użyczone szpitalowi na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia tego okresu w zależności od rozwoju sytuacji.

Każdy z nas może w tym trudnym czasie odegrać swoją rolę. Naszym sposobem w LeasePlan na okazanie wsparcia jest zaoferowanie samochodów dla szpitali. Chcemy też objąć naszą pomocą inne placówki i firmy, które aktywnie walczą ze skutkami pandemii, np. dowożąc lekarstwa i jedzenie dla osób chorych i starszych – powiedział Rogier Klop, dyrektor zarządzający LeasePlan Polska.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *