Kongres MOVE najważniejsze forum ekspertów branży elektromobilności

Magazyn Menadżer Floty jako partner medialny Targów Poznań Motor Show 2019 zaprasza na kolejną edycję Kongresu poświęconego elektromobilności – Kongresu MOVE Mobility & Vehicles, który odbędzie się w dniach 28-29 marca 2019 r.

Kongres MOVE Mobility & Vehicles to dwa dni merytorycznych dyskusji poświęconych przyszłości elektromobilności w Polsce. Poruszone podczas Kongresu, a kontynuowane podczas targów zagadnienia
z pewnością okażą się atrakcyjne dla przedstawicieli i uczestników rynku motoryzacyjnego, a także zaproszonych gości zainteresowanych tematem rozwoju e-mobility. Program spotkania opierać się będzie na panelach dyskusyjnych z udziałem ekspertów, które dotyczyć będą tematów związanych z transportem i logistyką zeroemisyjną w kontekście Smart City, polskim potencjałem bateryjnym, metodami finansowania elektromobilności w Polsce jak również globalnymi trendami w branży motoryzacyjnej.

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali zarówno przedstawiciele administracji publicznej, europejskich izb i stowarzyszeń branżowych, eksperci branży automotive, konstruktorzy i architekci motoryzacyjni, decydenci sektorów: paliwowego i energetycznego, a także inwestorzy planujący zaangażowanie w rozwój elektromobilności w naszym kraju. Targi Poznań Motor Show 2019 oraz Kongres MOVE Mobility & Vehicles to wyjątkowa okazja by w jednym miejscu poznać tak szeroką i kompleksowo przedstawioną ofertę branży automotive, skoncentrowanej na promowaniu nowoczesnych technologii w tym obszarze.

Organizatorami Kongresu są: Grupa MTP oraz Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych.

Warunki udziału:

  • Udział przedstawicieli administracji publicznej oraz środowisk akademickich w Kongresie jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji na stronie wydarzenia.
  • Koszt udziału dla firm i przedsiębiorstw w Kongresie wynosi 190,00 zł netto (233,70 zł brutto).

 

Szczegółowe informacje na temat Kongresu MOVE Mobility & Vehicles, w tym program oraz rejestracja i zakup biletów, dostępne są na: https://kongresmove.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *