III Międzynarodowe Targi EkoFlota wystartowały!

III Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność będą wydarzaniem unikatowym w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Tym razem odbędą się nie w październiku, a w dniach 15 – 16 czerwca w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie.

Targi zostaną podzielone na przeznaczony dla profesjonalistów Dzień Biznesowy (piątek, 15 czerwca) oraz Dzień Otwarty (sobota, 16 czerwca), na który zapraszamy wszystkim zainteresowanych „zieloną” tematyką.

Dzień Biznesowy (piątek, 15 czerwca 2018 r.) to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi modelami ekologicznych samochodów, które zostaną użyczone Państwu do testów. Pomożemy Państwu w znalezieniu odpowiednich narzędzi do podjęcia działań związanych z ochroną środowiska i społeczną odpowiedzialnością biznesu oraz rozwiązań, które ułatwią zarządzanie flotą i umożliwią zredukowanie kosztów jej działalności . Dzień Biznesowy jest przeznaczony dla profesjonalistów. Dzięki networkingowi będą mogli Państwo nawiązać nowe relacje i wymienić się doświadczeniami z gronem innych specjalistów.

Rejestracja on-line na Dzień Biznesowy III Międzynarodowych Targów EkoFlota (piątek, 15 czerwca 2018 r.) jest bezpłatna!

Konferencja E-Mobility: Elektromobilność, Energia Odnawialna, Zrównoważony Transport odbędzie się w trakcie Dnia Biznesowego. Weźmie w niej udział szerokie grono specjalistów z różnych branż z Polski i zagranicy. Głównym tematem będzie rozwój rynku pojazdów elektrycznych i infrastruktury w Europie Środkowo-Wschodniej. W trakcie Konferencji zdobędą Państwo odpowiedzi na pytania dotyczące przepisów prawnych i prowadzenia biznesu w sposób przyjazny środowisku, a przy tym opłacalny. Prelegenci podpowiedzą Państwu, jak włączyć do floty auta ekologiczne i zdobyć fundusze na stację do ładowania.

Rejestracja na Konferencję E-Mobility odbywa się poprzez stronę: www.menadzerfloty.pl/ekoflota

Kolejny raz w trakcie Międzynarodowych Targów EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność odbędzie się Dzień Otwarty (sobota, 16 czerwca). Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematami związanymi z ekologią i szukających sposobu na ciekawe spędzenie weekendu do odwiedzenia Centrum Targowo-Kongresowego.

Całe rodziny będą mogły przetestować szeroką gamę aut hybrydowych i elektrycznych. Samochody zostaną wyposażone w foteliki i podkładki dla dzieci. Natomiast poszukujący emocji będą mogli nauczyć się jazdy samochodem w kontrolowanym poślizgu oraz wziąć udział w turnieju Ekodrift.

O atrakcje dla najmłodszych zatroszczą się profesjonalni animatorzy, którzy poprowadzą liczne gry edukacyjne. W zabawie Zwierzak za kierownicą, stworzonej przez Beatę Bublewicz, dzieci będą miały szansę nauczyć się 12 złotych zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze. Centrum edukacyjne Ekolandia.edu poprowadzi warsztaty, w czasie których dzieci będą mogły stworzyć własne torby ekologiczne. Na najmłodszych czekać będzie także chodząca maskotka EKOFLOTKA, malowanie twarzy, zwierzaki z baloników, dmuchany zamek, kącik z kolorowankami oraz wiele niespodzianki i gadżety.

Dwie dotychczasowe edycje wydarzenia okazały się sukcesem. II Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność, które odbyły się w dniach 6-7 października 2017 r. w Warszawie, odwiedziło ponad 5000 osób oraz ponad 100 przedstawicieli mediów. Jedną z głównych atrakcji była polska premiera Jaguara I-PACE w wersji koncepcyjnej.

Wideo

Nowa Toyota RAV4 - Menadżer Floty
III Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność – podsumowanie
The best of Poznań Motor Show 2018
[Genewa Motors Show 2018] Nissan IMx KURO i Nissan LEAF
  •  image
  •  image
  •  image
  •  image
[Pierwsza jazda] Test Infiniti Q30
[Fotorelacja] Motor Show 2016

Aktualności