Forum Biznesowe: Dzień dla Flot i Przedsiębiorców na Targach 3TM

Forum Biznesowe: Dzień dla Flot i Przedsiębiorców to szkolenie adresowane do właścicieli i kadry zarządzającej z sektora MŚP. Odbędzie się w piątek 27 października w Gdańsku, w centrum AMBEREXPO.

Celem wydarzenia jest rozwój kompetencji Uczestników, integracja branży z regionu Pomorza oraz wymiana doświadczeń. Cenieni eksperci zaprezentują rozwiązania, które ułatwią zarządzanie flotą i obniżą koszty jej funkcjonowania.

Forum Biznesowe: Dzień dla Flot i Przedsiębiorców to wydarzenie przygotowane przez wydawcę magazynu „Menadżer Floty: Forum Biznesowe”, organizatora Międzynarodowych Targów EkoFlota: Innowacje, Ekologia Mobilność, CAMP-u Menadżera Floty oraz Akademii Menadżera Floty.

Forum Biznesowe: Dzień dla Flot i Przedsiębiorców będzie szkoleniem towarzyszącym Targom 3TM, największej imprezie motoryzacyjnej na Pomorzu, która w zeszłym roku przyciągnęła 16 000 zwiedzających.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA FORUM BIZNESOWE: DZIEŃ DLA FLOT I PRZEDSIĘBIORCÓW

 

W gronie prelegentów znajdą się m.in.:

Michał Antoszkiewicz
Country Manager Vianor

Absolwent Politechniki Warszawskiej. W branży od ponad 10 lat. Zawodowo związany z dwoma wiodącymi producentami opon, odpowiedzialny za rozwój projektu franczyzowych serwisów zrzeszonych oraz za współpracę z klientami flotowymi. Prywatnie pasjonat motoryzacji, muzyki i świadomy motocyklista.

Łukasz Jania
Prezes Zarządu Fleet Partners

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, Absolwent Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Od 2006 roku stworzył i zarządzał flotą samochodową w firmie LG. Przez kilka lat zarządzał międzynarodową flotą samochodową w grupie Kofola w takich krajach jak Polska, Czechy, Słowacja. Był odpowiedzialny za rozwój strategii flotowej na tych trzech rynkach. Od 2012 r Prezes Zarządu w firmie Fleet Partners, której celem jest tworzenie nowych rozwiązań flotowych przy zapewnieniu pełnej mobilności. Fleet Partners jest jednym z partnerów fleetcomeptence Group, wspierającej firmy w rozwoju i implementacji strategii związanych z międzynarodowym zarządzaniem flotami, działającej w Europie i Ameryce Północnej.

Kamil Jakacki
Dyrektor Sprzedaży, Cartrack Polska

Ambitny menadżer i lider o szerokich horyzontach, obecnie związany z Cartrack Polska, gdzie od 2010 r. zajmuje stanowisko Dyrektora Sprzedaży. W swojej karierze odpowiadał za rozwój biznesu w zakresie wprowadzania zagranicznych marek na polski rynek. Posiada doświadczenie w dziedzinie nowych technologii i telekomunikacji, potwierdzone umiejętnościami z zakresu rozwoju marki, rozwiązań mobilnych, strategii zarządzania produktami, jak również zarządzania strategicznymi procesami sprzedaży i negocjacjami. W latach wcześniejszych pracował jako menedżer odpowiedzialny za relację z klientami kluczowymi m.in. dla czołowych firm telekomunikacyjnych. W późniejszym okresie zaangażował się w projekty z obszaru innowacji i nowych technologii, gdzie odpowiedzialny był za wdrażanie rozwiązań mobilnych i nowoczesnych rozwiązań IT.

Marta Scharmach-Wilewska
Branch Manager, Business Lease Poland

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego. Od 10 lat związana z sektorem B2B w branży motoryzacyjnej. Posiada bogate doświadczenie w zakresie negocjacji, zarządzania sprzedażą i kierowania działem obsługi klienta. Uczestniczka wielu projektów i szkoleń związanych z procesem sprzedaży i doskonalenia jakości obsługi Klienta. Od 2017 roku Branch Manager oddziału Gdańskiego w firmie Business Lease Poland, gdzie jest odpowiedzialna za aktywne nawiązywanie współpracy z Partnerami z północnego regionu Polski, a także zacieśnianie relacji z istniejącymi Klientami.

Zachariasz Brusiło
Sales Manager NaviExpert

W firmie NaviExpert odpowiada za rozwój sprzedaży usługi NaviExpert Telematics, dedykowanej flotom samochodowym. Wcześniej pracował m.in. w Telekomunikacji Polskiej, w Creative Labs gdzie zajmował się rozwojem biznesu i marketingiem, a także jako Dyrektor Sprzedaży w Oxycom SA. W ostatnich latach jako Business Development Manager prowadził największe projekty sprzedażowe do biznesu w iSpot Apple Premium Reseller/Apple Polska. Prywatnie pasjonat nurkowania i azjatyckich podróży.

 

Tematyka, jaka będzie poruszana w trakcie szkolenia to:
– Namierzanie możliwości rozwoju twojego biznesu (Kamil Jakacki),
– Działania jakie należy wprowadzić w celu redukcji kosztów samochodów służbowych (Łukasz Jania),
– Obsługa floty w zakresie ogumienia – zagrożenia, ryzyka, optymalizacja (Michał Antoszkiewicz),
– Korzyści wynikające z wynajmu długoterminowego (Marta Scharmach-Wilewska),
– Bo to co nas podnieca, to się nazywa… Czyli po co mi telematyka we flocie? (Zachariusz Brusiło).

Partnerami Forum Biznesowego: Dnia dla Flot i Przedsiębiorców są: Bawaria Motors Gdańsk, Business Lease, Cartrack Polska, Fleet Partners, NaviExpert, Nokian Tyres, VIANOR.

Więcej informacji i formularz rejestracyjny na: menadzerfloty.pl/forumbiznesowe/

Kontakt do organizatora szkolenia
Aleksandra Jania
tel. +48 604 269 211

Lokalizacja
AmberExpo
ul. Żaglowa 11
Gdańsk

Wideo

III Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność – podsumowanie
The best of Poznań Motor Show 2018
[Genewa Motors Show 2018] Nissan IMx KURO i Nissan LEAF
The best of Geneva International Motor Show 2018
  •  image
  •  image
  •  image
  •  image
[Pierwsza jazda] Test Infiniti Q30
[Fotorelacja] Motor Show 2016

Aktualności