For Women Only – zapraszamy na rajd dla Kobiet!

Już 23 września 2018 r. zapraszamy na specjalne wydarzenie – rajd dedykowany Paniom. W wydarzeniu mogą wziąć udział również Panowie, ale jedynie na fotelu pasażera. Za kierownicą samochodów biorących udział w rajdzie zasiądą wyłącznie Panie.

Na wydarzenie zostaną przygotowane dwie trasy ze wspólnym startem i metą:
• kategoria Suv – trasa częściowo biegnąca bezdrożami, ale bez jakichkolwiek wyzwań terenowych,
• kategoria samochody osobowe – rajd nawigacyjny.

W obydwu przypadkach trasy będą przygotowane według wskazań Road Booka, czyli mapy, na której zlokalizowane zostaną zadania do realizacji na trasie. Będą one zmuszały załogę do współpracy, wspólnego wysiłku umysłowego i sprawnościowego.

Zadania rozmieszczone w różnym miejscach na trasie będą wymagały zarówno udziału samochodów, jak również będą to zagadki, łamigłówki, zadania sprawnościowe i drużynowe. Będą to zadania przygotowane także z myślą o najmłodszych uczestnikach – tak więc udział w rajdzie można wziąć w gronie rodzinnym.

Zakładany przebieg trasy : Poznań, Puszczykowo, Rogalin, Kórnik Środa Wlkp, Winna Góra, Książ Wlkp, Dolsk. Trasa będzie liczyła około 100 km, na jej przejechanie potrzebne będzie około 5-6 godzin.

Więcej informacji na stronach organizatorów: Samochodowe Centrum szkoleniowo-treningowe Autodrom4x4 oraz Expert Driving Academy, a także na wydarzeniu na Facebooku.

Menadżer Floty jest jednym z Patronów Medialnych wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *