fleetcompetence Group tworzy globalną sieć

Międzynarodowa firma konsultingowa fleetcompetence Group ogłosiła rozszerzenie działalności i pozyskanie nowych partnerów z Ameryki Północnej, Afryki oraz regionu Azji i Pacyfiku.

Wiadomość o nowych partnerach została ogłoszona przy okazji International Fleet Meeting Geneva 2018, już piątej edycji międzynarodowego spotkania flotowego. Relację z wydarzenia, w którym wzięło udział ponad 250 ekspertów z całego świata, odbywającej się pod patronatem m.in. Menadżera Floty: Forum Biznesowego, znajdziecie Państwo poniżej.

[RELACJA] International Fleet Meeting Geneva 2018

fleetcompetence Group zajmuje się doradztwem z zakresu działań flotowych na poziomie międzynarodowym. Dotychczas sieć grupy obejmowała Europę i Amerykę Południową. Jak wyjaśnia partner zarządzający Tobias Kern, rozszerzenie działalności na Amerykę Północną, Afrykę oraz Azję i Pacyfik, pozwoli obsługiwać klientów na poziomie globalnym.

Sam Tobias Kern jest ekspertem z dużym doświadczeniem. Poza Europą, pracował również nad projektami w obu Amerykach. W związku z dużym zapotrzebowaniem na jego wiedzę, poprowadzi od kilkudniowe warsztaty pt. „Optymalizacja kosztów zarządzania flotą” w Dubaju i Singapurze.

Przedstawiciele fleetcompetence Group podają, że w ubiegłym roku zaobserwowali bardzo duży wzrost zainteresowania międzynarodowym doradztwem flotowym. Projekty grupy objęły parki samochodowe o łącznej liczbie pojazdów przekraczającej 25 000 pojazdów. Polskim partnerem fleetcompetence Group jest Fleet Partners, które było pierwszym przedsiębiorstwem na naszym rynku specjalizującym się w outsourcingu usług związanych z profesjonalnym i bezpiecznym zarządzaniem flotami samochodowymi.