Zapraszamy na Dolnośląskie Forum Biznesowe!

19 kwietnia 2018 r. w Hotelu Terminal we Wrocławiu odbędzie się bezpłatne szkolenie Dolnośląskie Forum Biznesowe.

Dolnośląskie Forum Biznesowe to wydarzenie adresowane do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, użytkujących floty liczące od kilku do kilkudziesięciu pojazdów.

Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do właścicieli i kadry zarządzającej w małych firmach, a także dyrektorów finansowych, operacyjnych, administracyjnych itp., czyli top managementu w firmach z sektora MŚP.

W odróżnieniu od konkurencyjnych szkoleń oferowanych na rynku, które adresowane są głównie do menadżerów flot, a ich uwarunkowania (czas trwania, wysoka cena, czy odległa lokalizacja) skutkują tym, że nie każdy zainteresowany może w nich uczestniczyć, Menadżer Floty: Forum Biznesowe proponuje realizację cyklu szkoleń o wymiarze maksymalnie praktycznym.

Dzięki przekazanej podczas szkoleń wiedzy pokażemy, że obecne możliwości i narzędzia pozwalają na optymalizację kosztów firmowego parku samochodowego w prosty sposób. Wytłumaczymy jak zmiany prawne i podatkowe mogą wpłynąć na rozwój firmowej floty pojazdów. Propagować będziemy najlepsze praktyki rynkowe, dobrane adekwatnie do grupy docelowej.

Podczas szkolenia uczestnicy będą mogli przetestować samochody dostarczone przez Grupę Germaz. Będą to: Ford Mustang, Ford Mondeo Vignale, Ford Focus Kombi ST-LINE oraz Mitsubishi Eclipse, a także model Tesla X.

Organizatorem szkolenia jest Menadżer Floty.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.