Dixi-Car otwiera kolejny salon Mitsubishi w Radomiu

Sieć autoryzowanych placówek Mitsubishi Motors powiększyła się o nowy obiekt w Radomiu. Zarządzającym podmiotem jest znana na tamtejszym rynku firma Dixi-Car S.A.

Firma Dixi-Car działa na radomskim rynku motoryzacyjnym już od 13 lat. Nowa placówka Mitsubishi Motors mieści przestronny salon i serwis mechaniczny z 4 stanowiskami. W salonie znajduje się klubo-kawiarnia, która służy oczekującym klientom. Klienci firmy Dixi-Car mają do dyspozycji parking na 7 samochodów.

Nową placówkę, usytuowaną przy ulicy Czarnieckiego 108, zaprojektowano zgodnie z najnowszymi standardami firmy spod znaku Trzech Diamentów, przy zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań ekologicznych.

W salonie znalazło się miejsce dla pełnej ekspozycji, wszystkich modeli Mitsubishi. Salon oferuje także jazdy testowe.

Klienci mają do wyboru różne formy finansowania (zakup gotówkowy, kredyt, leasing) oraz warunków ubezpieczenia (atrakcyjne pakietowe polisy ubezpieczeniowe). Firma Dixi-Car przyjmuje w rozliczeniu samochody swoich klientów.

Jeśli chodzi o zaplecze serwisowe, to dysponuje ono pełnym wyposażeniem z zakresu diagnostyki oraz wyspecjalizowaną w dziedzinie obsługi serwisowej kadrę doradców i mechaników. Placówka będzie realizować naprawy i przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, serwis mechaniczny, opon, klimatyzacji, diagnostykę silników oraz naprawy blacharsko-lakiernicze.

Stacja współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi zapewniając szybkie i bezgotówkowe naprawy powypadkowe. Nowy punkt dilerski Mitsubishi Motors – salon oraz serwis i części – zaprasza klientów od poniedziałku do piątku od 8.00 do 18.00, a w soboty od 9.00 do 14.00.

Źródło: Mitsubishi Motors Polska