Camp Napędy Alternatywne już jutro w Poznaniu

Jeśli zastanawiacie się, czy auto elektryczne, hybrydowe lub z instalacją gazową to dobry wybór dla waszej  firmy, jeśli jesteście fanami nowych technologii, a ochrona środowiska jest wam bliska, musicie w ten dzień być z nami.  30 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich o godzinie 8:30 przenosimy się w świat napędów alternatywnych.

Camp Napedy Alternatywne, to wydarzenie wyjątkowe w swojej formule. W jednym miejscu, w kompaktowej formie, będziecie mogli zagłębić się w elektromobilność, porozmawiać ze specjalistami, ale przede wszystkim zasiąść za kierownicą samochodu elektrycznego, hybrydowego i zasilanego gazem ziemnym.

Samochody będziecie mogli sprawdzić w ruchu miejskim, będziecie również mogli zadać nam każde pytanie, nawet te z pozoru niewygodne. Porozmawiamy o zaletach i ewentualnych mankamentach napędów alternatywnych, a także przedstawimy wam sposoby ich finansowania.

Camp Napędy Alternatywne to jedyna okazja by jednego dnia zasiąść za kierownicą Audi e-tron, Hyundaia Kona Electric, Toyoty RAV4 Hybrid, Volvo S80 T8 Hybrid, Jaguara I-Pace, a także BMW 530e PHEV i BMW I3S. Będziecie mogli także przetestować elektryczny skuter i hulajnogę marki Vassla.

Tego dnia zaburzymy wasze pojęcie o motoryzacji i wprowadzimy w świat przyszłości, która dzieje się już teraz.

Bezpłatna rejestracja jest jeszcze otwarta, ale ilość miejsc jest ograniczona, więc nie zastanawiajcie się i wypełnijcie formularz. Tego dnia musicie być z nami!

http://menadzerfloty.pl/szkolenia/camp_napedy_alternatywne/