99rent połączyło siły z TESCO – zakupy online z dostawą do domu

W ramach akcji #POMAGAJMYSOBIE i aktualnym potrzebom społeczeństwa w zakresie szybkiej i bezpiecznej dostawy żywności oraz najpotrzebniejszych produktów do domu, firma 99rent nawiązała współpracę z TESCO. Od teraz flota wypożyczalni rozwozi także zakupy zamówione w e-sklepie.

Jak zamówić zakupy za pomocą 99rent?

Podczas składania zamówienia „Zamów i odbierz” na stronie sklepu internetowego TESCO należy wpisać w polu „Instrukcje dla osób wydających zamówienie” „dostawa taxi 99rent” oraz podać dokładny adres dostawy. Pole to widoczne jest wyłącznie na tym etapie składania zamówienia, dlatego po jego złożeniu nie będzie możliwe dopisanie lub edytowanie pozostawionych wcześniej informacji. Jeśli klient dokona zamówienia zakupów z odbiorem własnym, ale zechce jednak skorzystać z opcji dostawy do domu, nic straconego – firma 99rent zapewnia, że istnieje możliwość zarezerwowania transportu za pośrednictwem wypożyczalni – w tym celu wystarczy tylko zwrócić się do Biura Obsługi Klienta 99rent.

Po skompletowaniu zamówienia TESCO kontaktuje się z klientem, aby poinformować o ewentualnych zamiennikach i w razie potrzeby zmodyfikować zamówienie, a także potwierdzić adres dostawy. Następnie zamówienie zostaje przekazane do kierowcy 99rent, który dostarcza je pod drzwi klienta. Jak deklarują przedstawiciele firmy 99rent, dostawa zakupów realizowana jest z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa – wszystkie pojazdy są dezynfekowane, a kierowcy gwarantują bezkontaktową obsługę.

Rozliczenie za zakupy następuje za pośrednictwem płatności online, za transport natomiast należy zapłacić kierowcy kartą przy odbiorze zamówienia. Koszt dostawy zakupów z TESCO za pośrednictwem 99RENT to 6 zł + 1,90 zł za każdy przejechany kilometr. Na stronie eZakupy.tesco.pl można znaleźć adresy sklepów realizujących zamówienia widoczne są one także przy rezerwacji terminu dostawy. Wskazane na stronie odległości są orientacyjne i odnoszą się do adresu, który został podany podczas rejestracji konta na stronie e-sklepu.

Szybka dostawa zakupów z TESCO za pośrednictwem 99rent

W związku z panującą obecnie pandemią koronawirusa i towarzyszącą jej izolacją społeczną internetowe sklepy z żywnością i innymi produktami pierwszej potrzeby odnotowały olbrzymi wzrost zamówień. Już pod koniec lutego mówiło się o trzykrotnym zwiększeniu sprzedaży online niektórych produktów. W konsekwencji doprowadziło to do licznych problemów z obsługą zamówień i opóźnień w dostawie. Jeszcze w połowie marca czas dostawy produktów zakupionych w e-sklepie TESCO wynosił aż 2 tygodnie!

Firma 99rent w ramach akcji #POMAGAJMYSOBIE początkowo przygotowała specjalne oferty dla wszystkich tych, którym samochody mogą usprawnić codzienne funkcjonowanie. Teraz poszła o krok dalej, łącząc siły z TESCO i pomagając w rozwożeniu zakupów. W efekcie możliwa jest zdecydowanie szybsza i sprawniejsza dostawa zamówionych produktów – i taki też był zamysł nawiązania współpracy tych dwóch firm.

W tej trudnej sytuacji chcemy zapewnić naszym wszystkim klientom sprawny dostęp do żywności, jednocześnie dbając o komfort i bezpieczeństwo. Cały czas zwiększamy dostępność usługi „Zamów i odbierz”, a poszerzenie jej o możliwość dostawy z pomocą naszych partnerów to kolejne ułatwienie dla klientów. Zapewnienie klientom dostępu do produktów różnymi kanałami, tak by mogli wybrać te najbardziej im pasujące, jest dla nas bardzo istotne – podkreśla Daria Kulińska, dyrektor ds. komunikacji w Tesco Polska

Celem połączenia sił Grupy 99rent z TESCO była chęć pomocy Polakom w nowej, trudnej sytuacji w której wszyscy się znaleźliśmy jako społeczeństwo. Grupa 99rent dysponuje flotą samochodową i grupą wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu możemy we współpracy z TESCO zapewnić szybką i co ważne bezpieczną dostawę żywności oraz produktów pierwszej potrzeby bez konieczności wychodzenia z domu. Jesteśmy dumni iż możemy w takiej sytuacji nieść pomoc jako odpowiedzialny przedsiębiorca – dodaje Monika Tomala, dyrektor handlowy Grupy 99rent.

Na stronie internetowej 99rent możemy przeczytać:

Pragniemy tym samym ułatwić dostęp do najpotrzebniejszych produktów wszystkim, którzy pozostają w domach. Liczymy, że dzięki naszej współpracy z TESCO będziemy mogli dostarczyć jeszcze więcej zamówień i pomóc każdemu potrzebującemu przejść przez trudny okres pandemii. Wspólnie możemy więcej – #pomagajmysobie!

Dostawa zakupów za pośrednictwem 99rent jest dostępna we wszystkich miastach, w których uruchomiono usługę „Zamów i odbierz”.

Wypożyczalnie 99rent działają obecnie w 41 polskich miastach: Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Elbląg, Ełk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Lublin, Łódź, Nowy Dwór Mazowiecki, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Rzeszów, Siedlce, Słupsk, Szczecin, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wrocław, Zakopane, Zamość, Zielona Góra.

Firma 99rent, dzięki specjalnej licencji pozwalającej na używanie największej globalnej marki w branży wynajmu aut – Enterprise, operuje także na największych lotniskach w Polsce i ma zasięg światowy.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.