300 Fiatów 500 dostępnych na minuty w PANEK

Aż 300 egzemplarzy Fiata 500 zasila flotę PANEK CarSharing, firmy oferującej wynajem samochodów na minuty za pomocą telefonu komórkowego. Usługa ta dostępna w Polsce już od kilku lat bije rekordy popularności, zapewniając mieszkańcom miast łatwy dostęp do indywidualnego transportu bez konieczności zakupu własnego auta i ponoszenia wydatków na ubezpieczenie, przeglądy czy paliwo.

Klienci płacą tylko za czas i przejechane kilometry, a od wyjazdu na ulicę dzieli ich tylko konieczność ściągnięcia aplikacji mobilnej PANEK CarSharing i rejestracji w systemie. Mapa w smartfonie wyświetli dostępne w pobliżu auta i wskaże strefy, w których po jeździe można je zostawić. Usługa jest dostępna w ponad 150 polskich miastach, a w części z nich już za chwilę będzie można wypożyczyć nowego Fiata 500. Jak wiadomo, model ten jest produkowany w tyskiej fabryce FCA.

Model 500 dołącza do najtańszej z sześciu grup samochodów oferowanych przez PANEK CarSharing, a koszt przejażdżki zaczyna się już od 0,59 zł za kilometr i 0,50 zł za minutę w subskrypcji. Samochód jest już też dostępny w ofercie wynajmu na dobę za 69 zł i na tydzień za 419 zł.

Do floty PANKA Fiaty 500 są wprowadzane stopniowo – pierwsze egzemplarze już wyjechały na ulice, a kolejne wyjadą w najbliższych dniach. Dostępne w ramach PANEK CarSharing modele to wersje Lounge wyposażone m.in. w tempomat, skórzaną kierownicę z systemem sterowania mediami, dotykowy panel radiowy, klimatyzację, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka, czujniki parkowania oraz systemy bezpieczeństwa BAS, ESC, ABS. Napędzają je silniki benzynowe 1,2 l o mocy 69 KM, współpracujące z automatycznymi skrzyniami biegów.

Zakup Fiatów 500 został sfinansowany przez firmę Leasys, spółkę należącą do FCA Bank i posiadającą 19-letnie doświadczenie w zakresie nowoczesnych rozwiązań finansowych dla klientów indywidualnych i profesjonalnych. Natomiast za przygotowanie samochodów dla PANEK CarSharing odpowiada sieć dealerów marki Fiat.

(TSz) Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *