Zapraszamy do lektury nowego numeru Menadżera Floty

Nowy rok to nowe wyzwania. My w tym, jeszcze całkiem  świeżym, 2019 roku postanowiliśmy być dla was  jeszcze lepsi niż w zeszłym. Efektem naszych postanowień jest pierwszy w tym roku  numer Menadżera Floty, który właśnie oddajemy w wasze ręce.

Znajdziecie w nim rozmowę z Dawidem Kmiecikiem – prezesem Nexity Sp. z o.o., któremu zadaliśmy pytanie o rozwój infrastruktury dla elektromobilności.

Redaktor Tomasz Szmandra postanowił sprawdzić oferty finansowania zakupu samochodu, dostosowanego do konkretnych potrzeb klienta. Przeczytacie także o rodzajach napędów hybrydowych oraz ciężkim transporcie autonomicznym, który może stać się faktem już za 5 lat oraz elektromobilności w logistyce miejskiej.

Ponadto w numerze: felieton Rafała Jemielity, który szuka odpowiedzi na pytanie, czy da się kupić sensowne auto za 20 tysięcy złotych, a także podsumowanie roku według Klaudii Podkalickiej i tekst o programach lojalnościowych, którymi kuszą nas koncerny paliwowe.

Redaktor Marek Wieliński rozmawia z Yasushim Uedą o nowej Toyocie Corolli, która została zaprojektowana, by spełnić oczekiwania europejskiego klienta.

Na koniec zachęcamy do przeczytania materiału o sportowych zegarkach oraz testów  Mercedesa GLC i Hondy CR-V Hybrid. Donosimy także, co słychać u naszej długodystansowej Skody Octavii Kombi. Serdecznie zapraszamy do lektury.