[W MAGAZYNIE] Menadżer Floty: Forum Biznesowe, nr VIP – 12/2018

Magazyn VIP oznaczony numerem 12/2018 Menadżera Floty jest już w drodze do naszych czytelników. Świąteczne wydanie magazynu już tradycyjnie jest nieco lżejsze i bardziej ekskluzywne. Jak na VIP’a przystało publikujemy wywiad z Bogusławem Lindą, przegląd SUV w wersji premium i najciekawsze polskie miejsca na zimowy wypoczynek, a to tylko niektóre tematy magazynu „Menadżer Floty: Forum Biznesowe”, nr 12/2018.

Moją pasją jest życie – w wywiadzie z Bogusławem Lindą rozmawiamy o byciu wiecznym chłopcem, zamiłowaniu do gadżetów, kuchni, przygodach i trochę o motoryzacji.

Opinie

– Rafał Jemielita (TVN Turbo, Playboy Polska, autostuff.pl) tym razem o swoich przygodach na dwóch kółkach … .
– Adam Kornacki (Dziennikarz motoryzacyjny, kierowca wyścigowy i miłośnik mocnej muzyki) o podróżach motoryzacyjnych … od Lamborghini do UAZ’a.
– Tomasz Gorazdowski (Dziennikarz sportowy i motoryzacyjny Programu Trzeciego Polskiego Radia) jak zwykle o podróżach, tym razem do Dubaju – wyjątkowego miejsca na ziemi.

Za kierownicą

– Jeep Wrangler;
– Lexus LC;
– Volvo S60;

Ponadto w magazynie

– Toyota Camry – historia sukcesu;
– Świąteczne wino;
– Jakub Roskosz o Savoire-Vivre w biznesie;
– Czas to sport, czyli rzecz o zegarkach wyczynowych;
– Przegląd luksusowych SUV, a tym: Rolls-Royce Cullinan, Lamborghini Urus, Bentley Bentayga, Maserati Levante S;
– Czas na zimowy wypoczynek w polskich górach, przybliżamy ciekawe miejsca, między innymi hotel Bania w Białce Tatrzańskiej, Bukovina Restort w Bukowinie, czy w hotel Arłamów;
– BUTIK w którym testujemy zegarki, głośniki, laptopy, hulajnogi i monitory.

Zachęcamy do lektury i zainstalowania aplikacji Menadżer Floty na swoich smartfonach. Jest ona dostępna zarówno w systemie Android, jak i IOS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *