[REGIONALNY MF] – Pomorskie Forum Biznesowe – wydanie 01/2017

Na rynku pojawiło się kolejne wydanie regionalnego magazynu Menadżer Floty. Tym razem skoncentrowaliśmy się na tematach flotowo-biznesowych jakie zaobserwowaliśmy w północnych rejonach Polski. Tradycją naszych edycji są już także wywiady z lokalnymi przedsiębiorcami, dealerami samochodowymi oraz interesujące felietony i relacje z wydarzeń – zapraszamy do lektury.

W pierwszym wydaniu magazynu „Menadżer Floty: Pomorskie Forum Biznesowe” znajdziecie Państwo m.in. rozmowę z Piotrem Wejmanem, dyrektorem sprzedaży BMW Bawaria Motors Gdańsk, który opowiedział nam o różnicach w sposobie sprzedaży różnych marek samochodów, swoim podejściu do klienta oraz zmieniających się realiach na rynku. Z kolei właściciel salonu Lexus Trójmiasto, Krzysztof Walder przybliżył nam rodzinne tradycje związane z motoryzacyjnym biznesem, historię firmy oraz zdradził plany na najbliższą przyszłość. O szansach i zagrożeniach dla biznesu motoryzacyjnego na Pomorzu oraz planach dotyczących elektromobilności rozmawialiśmy z Tomaszem Limonem, dyrektorem zarządzającym i członkiem zarządu Pracodawców Pomorza, natomiast o tym, w jaki sposób kształci się przyszłych wysoko wykwalifikowanych pracowników serwisów samochodowych opowiedział nam Tadeusz Jakubiak, koordynator ds. nauczania w firmie Auto Miras.

O tym, w jaki sposób wzrost innowacyjności kraju na poziomie globalnym wpływa na wzrosty na poziomie lokalnym piszemy w artykule „W wyścigu po innowacyjność”, natomiast o jedynym w tym regionie Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy rozmawiamy z jego szefem, Romanem Nowakiem.

W Pomorskim wydaniu naszego magazynu nie mogło zabraknąć tematów związanych z morzem. Przygotowaliśmy ciekawe materiały, dotyczące luksusowych katamaranów, które produkowane są w… Stoczni Gdańskiej oraz kitesurfingu, który dla wielu stanowi całkiem przyjemną odskocznię od motoryzacyjnego zgiełku. Wisienką na torcie tego numeru jest test nieprzeciętnego samochodu, jakim z pewnością jest 510-konna Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio.

Źródło: Menadżer Floty

Galeria

Wideo

III Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność – podsumowanie
The best of Poznań Motor Show 2018
[Genewa Motors Show 2018] Nissan IMx KURO i Nissan LEAF
The best of Geneva International Motor Show 2018
  •  image
  •  image
  •  image
  •  image
[Pierwsza jazda] Test Infiniti Q30
[Fotorelacja] Motor Show 2016

Aktualności