Nowy numer Menadżer Floty VIP

Oddajemy w wasze ręce najnowszy, tym razem wakacyjny numer magazynu Menadżer Floty VIP. Jak doskonale pamiętacie, redaktor naczelny Menadżera Floty – Piotr Wielgus wybrał się w lipcu na wschodnie wybrzeże USA. Przez cały miesiąc, za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych, mogliście śledzić jego amerykański sen. Choć była to już trzecia taka wyprawa, to po raz pierwszy poleciał do stanów z planem na to, co chce zobaczyć i zrobić. Postanowił zjeździć wschód USA w poszukiwaniu śladów amerykańskiej motoryzacji, ale także przyjrzeć się, dlaczego Nowy Jork jest miejscem, do którego wszyscy chcą wracać.

Redaktor Tomasz Szmandra wspomina Nikiego Laudę, który był ikoną Formuły 1 i jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci świata sportu. Jako zawodnik – znany z perfekcyjnej taktyki i niezłomnej postawy, która pozwoliła mu przetrwać nawet najtragiczniejsze chwile. Jako szef zespołu i biznesmen – do bólu pragmatyczny i nieugięty w dążeniu do celu. Jednym z jego znaków rozpoznawczych był cięty język, który nie oszczędzał nawet tych największych. Taki był człowiek, bez którego trudno sobie wyobrazić cztery ostatnie dekady w wyścigach.

Marek Wieliński rozmawiał z Bartłomiejem Topą. Urodzony w 1967 r. w Nowym Targu, aktor filmowy i teatralny, a także producent filmowy od zawsze miał dwie pasje. Pierwszą byli ludzie, a drugą samochody. Aktorska sława i pasja doprowadziły go niedawno za kierownicę Mitsubishi, w roli ambasadora tej marki.

Nie po raz pierwszy dowiadujemy się o naszych rodakach robiących kariery w różnych zakątkach świata. Tomasz Gorazdowski spotkał w Nowej Zelandii Karola Abrasowicza-Madeja, CEO BMW New Zealand. Panowie rozmawiali o sytuacji firmy BMW w Nowej Zelandii.

Z Magdą Piekarczyk, kierownikiem komunikacji marketingowej i PR marki Volkswagen Samochody Użytkowe rozmawialiśmy o tym, że klienci odchodzą od zakupu samochodów uniwersalnych, odpowiadających na różnorodne potrzeby. Coraz częściej wybierają samochody przeznaczone dla konkretnej branży.

Jakub Roskosz do Włoch dojechał Toyotą Rav4, ale szybko zamienił samochód na rower, by podziwiać monumentalne góry. Strzeliste cyprysy, błękitne niebo i szmaragdowa woda, a do tego wspaniała architektura oraz mnogość restauracji i winnic – okolice jeziora Garda to esencja Włoch, jakie znamy z obrazów, książek i filmów. Ale Garda zachęca nie tylko do podziwiania widoków i próbowania nowych smaków.

Po 11 kolejnych edycjach w Ameryce Południowej i wcześniejszych 29 w Afryce słynny maraton samochodowo-motocyklowy Rajd Dakar przenosi się po raz pierwszy w swojej historii do Azji. Tomasz Gorazdowski postanowił przyjrzeć się bliżej przyszłorocznej edycji najważniejszego rajdu terenowego.

Jolanta Stypułkowska przemierzyła Polskę w poszukiwaniu luksusowych miejsc do wypoczynku. W naszym kraju powstaje coraz więcej luksusowych obiektów, w tym 5-gwiazdkowych hoteli, spełniających najwyższe światowe standardy. W wakacyjnym wydaniu „Menadżera Floty” prezentujemy najbardziej ekskluzywne i najlepiej oceniane hotele, ponieważ lato to idealny czas, aby oderwać się od codzienności i podarować sobie… odrobinę luksusu.

W wakacyjnym wydaniu magazynu nie mogło zabraknąć testów samochodów. W Menadżer Floty VIP przeczytacie teksty o Audi e-tron, Porsche Macan i nowej wersji Mercedesa Klasy G.

Nie zapomnijcie też o felietonach Adama Kornackiego i Rafała Jemielity.

Zapraszamy do lektury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *