Menadżer Floty – wydanie regionalne zadebiutowało!

„Witajcie na naszych łamach” – tak zaczynałem artykuł wstępny do zerowego wydania magazynu „Menadżer Floty” ponad osiemnaście miesięcy temu. Przez ten czas nasz miesięcznik zajął stabilne miejsce na rynku i cieszy się dobrą opinią, za co serdecznie wszystkim naszym Czytelnikom i Partnerom dziękujemy.

Staramy się wsłuchiwać w głos rynku i potrzeby naszych Klientów. Dlatego też podjęliśmy decyzję o oddaniu w Wasze ręce regionalnych wydań „Menadżera Floty”. Od teraz co miesiąc będziemy się przyglądać kolejnym województwom, regionom, odkrywając ich potencjał, penetrując lokalny rynek i rozmawiając z najważniejszymi jego postaciami. Jesteśmy z Wrocławia, tu jest nasza mała ojczyzna, więc nie może dziwić, że zaczynamy naszą podróż przez Polskę od Dolnego Śląska.

W pierwszym numerze wydania dolnośląskiego serdecznie polecamy m.in. rozmowę z Olafem Piechocińskim, dyrektorem zarządzającym dealera BMW TEAM z podwrocławskiej Długołęki, a także relację ze spotkania z wybitnym projektantem samochodów, Matthew Weaverem, który był gościem Infiniti Centrum Wrocław, Politechniki Wrocławskiej i Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Piotr Misiak, kierownik projektu Niskoemisyjny Transport Publiczny z Biura Zarządzania Projektami Urzędu Miejskiego Wrocławia w ciekawej rozmowie z naszym dziennikarzem Wojciechem Kaczałkiem mówi o tym, co samorządy mogą zyskać na elektryfikacji transportu publicznego. Wisienką na torcie niech będzie rozmowa kulinarna z Katarzyną Daniłowicz, zwyciężczynią programu Top Chef. A to oczywiście nie wszystko.

Życzymy przyjemnej lektury i ufamy, że nasz nowy pomysł spotka się z Państwa serdecznym przyjęciem.

Piotr Wielgus
Redaktor Naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *