[W MAGAZYNIE] VIP Menadżer Floty: Forum Biznesowe

Jak co wakacje, oddajemy w Wasze ręce wydanie VIP naszego Magazynu. W nieco lżejszej formule staramy się zainteresować Was najnowszymi trendami w biznesie, stylu życia i motoryzacji.

Szczególnie polecamy rozmowę z Jakubem Roskoszem, najpopularniejszym blogerem modowym, piszącym o modzie męskiej, doradzającym biznesmenom i celebrytom. Zachowanie dobrego stylu i smaku wcale nie musi być trudne, co Kuba udowadnia w rozmowie z Piotrem Rejowskim.

Skoro o smaku mowa, to Katarzyna Szulik z hastalabistro.pl przybliża sylwetki najlepszych szefów kuchni świata. W jej tekście jest smacznie, kolorowo i ekskluzywnie. Bez wątpienia zechcecie po lekturze udać się do dobrej restauracji.

Ciekawie o elektrycznej motoryzacji i luksusie w jednym opowiada też Jacek Fior, współzałożyciel Tesla Shuttle.

Tomasz Czarnecki, niegdyś znany dziennikarz flotowy, zagościł na łamach Menadżera Floty na dobre. Tomek tym razem nie mierzy się jednak z trudną tematyką zarządzania flotą, a przybliża zaangażowanie koncernów motoryzacyjnych w sponsoring sportowy. Takie marki jak Kia, Seat, Skoda, Suzuki, Volkswagen czy Nissan na dobre związały się z piłką nożną czy kolarstwem.

Jak zwykle mocnym punktem magazynu jest dział felietonów. Adam Kornacki, znany z anteny TVN Turbo, pisze o tym, dlaczego jego zdaniem praca dziennikarza motoryzacyjnego jest najlepsza na świecie. Rafał Jemielita, dziennikarz Playboya, chwali się swoim hobby. Z kolei Klaudia Podkalicka zdradza wszystkie sekrety kobiet za kierownicą.

Mocno polecamy także felieton Arkadego Fiedlera, który opisuje jak to przejechał Afrykę elektrycznym Nissanem LEAF.

Tomasz Szmandra przygląda się fenomenowi jednego z najlepszych polskich sportowców, Kamila Stocha. Nasz mistrz jest okazuje się dość mocno związany z motoryzacją.

Nie może zabraknąć fantastycznych samochodów. Rolls Royce Ghost, Audi Q8, czy Lexus ES to samochody różne, ale wszystkie fantastyczne. Dzielimy się także wrażeniami z pierwszej jazdy nowym Volkswagenem Touaregiem, kóremu do klasy premium tak naprawdę niczego nie brakuje.

Zapraszamy do lektury, także w aplikacji mobilnej Menadżera Floty, do pobrania której mocno zachęcamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *