[W MAGAZYNIE] VIP Menadżer Floty: Forum Biznesowe, 12/2017

Szanowni Państwo, prezentujemy ostatni w tym roku numer naszego magazynu. Tradycyjnie w okresie wypoczynkowym, jest to wydanie VIP, lżejsze, luźniejsze, bez ważnych tekstów o finansowaniu, budżetowaniu i ekologii.

Rozmowa Menadżera

Wojciech Modest Amaro, zdobywca historycznej, pierwszej gwiazdki Michelin w Polsce, w rozmowie z nami mówi o micie kucharza artysty, swoim stylu zarządzania oraz związkach kuchni z motoryzacją.

Dakar byłby dla mnie kropką nad „i”, pięknym zwieńczeniem kariery – mówi Klaudia Podkalicka, najbardziej doświadczona zawodniczka w polskim sporcie motorowym.

Kierowca rajdowy, drifter, a niegdyś motocyklista – Kuba Przygoński jest niewątpliwie jednym z najbardziej wszechstronnych mistrzów kierownicy. Utytułowany kierowca dzieli się z nami odczuciami po minionym sezonie oraz tajnikami przygotowań do zbliżającej się wielkimi krokami 40. edycji Rajdu Dakar.

Co należy zrobić, aby znaleźć się w fabrycznym zespole startującym m.in. w 24-godzinnym wyścigu Le Mans? Rafał Pokora opowiada o swoich początkach w motorsporcie i uchyla rąbka tajemnicy na temat swojej pracy w Toyota Motorsport GmbH.

Marka Rolls-Royce jest znana na całym świecie. Jej pojazdy są unikatowe, wykonane z największą precyzją i z najlepszej jakości materiałów. Jednak jak w każdej firmie konieczny jest rozwój. O planach na przyszłość rozmawialiśmy z Peterem Schoppmannem, dyrektorem regionalnym Rolls-Royce Motor Cars.

O nowym obiekcie na motoryzacyjnej mapie Polski rozmawialiśmy z Pawłem Biernatem – menadżerem Silesia Ring.

Opinie

Miło nam powitać w gronie felietonistów Krzysztofa Kowalskiego, bardzo dobrze znanego w branży eksperta ds. marketingu, komunikacji i PR, miłośnika podróży, które opisuje na blogu justKowalski.pl. W swoim pierwszym tekście opisuje podróż po Szkocji elektrycznym BMW i3.

Adam Kornacki w ostatnim felietonie w tym roku opowiada o swoich kontaktach z fanami. Naczelnym tematem ostatnich rozmów jest Robert Kubica. Z kolei Rafał Jemielita tłumaczy, dlaczego nie odpowiada na pytania w stylu „jaki samochód powinienem kupić?”.

Lifestyle i luksus

Kupowanie świątecznych prezentów dla najbliższych to za¬danie czasochłonne i często stresujące. Na szczęście jeśli chcemy podarować prezent komuś, kto choć trochę interesuje się motoryzacją, jest wiele ciekawych ofert. Przygotowaliśmy 15 propozycji, idealnych na prezent pod choinkę.

Jakub Roskosz, ekspert specjalizujący się w klasycznej modzie męskiej, autor bloga www.jakubroskosz.com, tłumaczy, dlaczego menadżer powinien mieć w szafie granatowy garnitur i jak uniknąć stylizacyjnych wpadek.

Tradycyjnie w okresie zimowym radzimy, w jaki sposób dobrać narty i snowboard. Zajęliśmy się też nietypowym tematem, czyli jazdą rowerem po śniegu.

W dziale Luksus opisujemy m.in. TOP 5 najbardziej luksusowych kurortów narciarskich na świecie. Piszemy również o winach morawskich, ich historii i cenionych szczepach.

Motoryzacja

Przetestowaliśmy dla ekskluzywne SUV-y, modele Jaguar F-PACE oraz Porsche Cayenne. W dziale relacjonujemy też naszą wyprawę za koło podbiegunowe z marką Škoda oraz dzielimy się wrażeniami z czwartej edycji Lexus Driving Emotions.

W wydaniu interaktywnym publikujemy dodatkowo testy modeli: Audi A5, BMW 440, Lexus RC, Mazda MX 5 RF, Mercedes C43 Cabrio, Mercedes GLE 500e, Volvo S90.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *