INTERAKTYWNY MENADŻER FLOTY – wydanie marcowe online!

Najnowsze, marcowe wydanie naszego magazynu „Menadżer Floty” jest już także dostępne w formie interaktywnej. Więcej treści, więcej multimediów – zdjęcia, obszerna relacja wideo z targów w Genewie, do tego wywiady. To tylko część z rozszerzonej wersji dostępnej online. Zapraszamy!

Marzec stał pod znakiem Geneva Motor Show. W trakcie jednego z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych na świecie rozmawialiśmy z liderami takich marek, jak Volvo, BMW, Infiniti czy FCA. W wydaniu interaktywnym magazynu Menadżer Floty: Forum Biznesowe znajdziecie dodatkowo mnóstwo filmów, w tym wywiady, premiery i podsumowanie Genewy przez Adama Kornackiego, który na gorąco podzielił się z nami wrażeniami z tegorocznej wystawy. W tym miejscu zapraszamy także na nasz kanał w serwisie YouTube, gdzie utworzyliśmy playlistę ze wszystkimi materiałami filmowymi z Geneva Motor Show 2017.

Magazyn Menadżer Floty: Forum Biznesowe, jako jedyne medium z Polski, po raz kolejny był partnerem International Fleet Meeting, jednego z najważniejszych spotkań flotowych w Europie. W wydarzeniu zorganizowanym przez fleetcompetence i aboutFLEET wzięło udział 250 specjalistów z całego świata. W wydaniu interaktywnym prezentujemy obszerną relację z tego wydarzenia wzbogaconą o wywiady video oraz zdjęcia.
Oprócz tego w wersji online wiele multimediów o najnowszych samochodach, które mieliśmy ostatnio okazję przetestować, bezpośrednie linki do Partnerów i wiele więcej.

Zapraszamy na oficjalną stronę interaktywnego wydania Menadżera Floty – ewydanie.menadzerfloty.pl, wersja online dostępna jest na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Redakcja Menadżera Floty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *