Alphabet dodaje nowe funkcjonalności do AlphaGuide

Alphabet International zaktualizował mobilną aplikację AlphaGuide. Klienci firmy mają teraz dostęp m.in. do rozbudowanego cyfrowego partnera planowania podróży.

Użytkownicy AlphaGuide mogą teraz zaplanować biznesową podróż przy wykorzystaniu rozmaitych środków transportu, od auta, służbowego, przez rower po komunikację publiczną. AlphaGuide może te wyznaczyć trasę pieszą. W wybranych krajach AlphaGuide jest zintegrowany z serwisami Ubera (UberBlack, Van, UberX).

Aplikacja proponuje najszybszą i najwygodniejszą trasę oraz synchronizuje się z kalendarzem. Podpowiada, kiedy należy wyjść z biura, aby nie spóźnić się na spotkanie.

Klienci mają teraz dostęp do większej liczby informacji dotyczących kontraktu z Alphabet i zarządzania flotą, np. dane o kartach paliwowych. Poza wyświetlaniem informacji o stacjach benzynowych, punktach ładowania i serwisach, AlphaGuide może teraz wskazać znacznie więcej punktów użyteczności publicznej.

Aplikacja pozwala też na zdalne składanie raportów dotyczących stłuczek. Za pośrednictwem AlphaGuide można wysłać zdjęcie z opisem zdarzenia i danymi kontaktowymi uczestników.

Aplikacja AlphaGuide jest dostępna w 11. krajach: Austrii, Belgii, Danii, Francji, Luksemburgu, Hiszpanii, Holandii, Szwajcarii, Wielkiej Brtanii i Polsce. Wkrótce mają zacząć z niej korzystać klienci Alphabetu w Australii i Szwecji.

Źródło: Alphabet