USP – nowa platforma serwisów naprawczych z bezpłatnym wsparciem w likwidacji szkód komunikacyjnych

Unique Service Partner to operator platformy serwisów naprawczych: blacharsko – lakierniczych i wymiany szyb. Firma udziela także kompleksowego wsparcia w likwidacji ubezpieczeniowych szkód komunikacyjnych.

Sieć obejmuje ponad 100 placówek klasy premium (ASO) i sprawdzonych warsztatów niezależnych, a także 300 punktów wymiany szyb w całym kraju. USP kieruje swoje usługi do klientów poszukujących sprawdzonych partnerów do sprawnej i konkurencyjnej cenowo naprawy samochodów ze środków własnych. W przypadku zdarzenia komunikacyjnego i likwidacji szkód w ramach polis OC lub A.

Unique Service Partner przeprowadza w imieniu klienta wszystkie czynności formalne, związane z likwidacją, oględzinami i wypłatą odszkodowania. Wsparcie to jest bezpłatne, a rozliczenie odbywa się bezgotówkowo. Dodatkowo firma oferuje darmowy samochód zastępczy na cały okres naprawy. W ofercie USP znajdują się także pomoc Assistance oraz inne usługi niestandardowe, związane z likwidacją szkód komunikacyjnych.

Wsparcie firmy obejmuje szereg procesów związanych z likwidacją szkody, począwszy od przyjęcia zgłoszenia, zorganizowania usługi holowania do najbliższego terytorialnie warsztatu, wydania samochodu zastępczego na czas naprawy pojazdu uszkodzonego, poprzez kontakt z zakładem ubezpieczeń, organizację oględzin i oceny technicznej pojazdu, wraz z przygotowaniem pełnej dokumentacji szkodowej, skończywszy na naprawie uszkodzonego samochodu i uzyskaniu wypłaty odszkodowania. Firma udziela również płatnego wsparcia w dochodzeniu roszczeń z OC sprawcy i oferuje pomoc prawną w przypadku odmowy wypłaty lub jej pomniejszenia, zarówno z polisy OC sprawcy, jak i ubezpieczenia dobrowolnego Autocasco.

Klient otrzymuje pełen raport o wykonanej naprawie, a ponadto może na bieżąco obserwować przebieg szkody w dedykowanej aplikacji szkodowej.

Do sieci USP w ramach napraw blacharsko-lakierniczych mogą być przyjmowane samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze i terenowe o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 ton. Ponadto, nie istnieją żadne ograniczenia co do marki pojazdów – serwisy Unique Service Partner posiadają autoryzację wszystkich wiodących marek. Naprawy blacharsko – lakiernicze opatrzone są minimum dwuletnią gwarancją.

Źródło: Unique Service Partner
fot. Skoda