Znamy ceny SKODY KAROQ SCOUT

SKODA przedstawiła cennik modelu KAROQ SCOUT. Do wyboru są dwie jednostki napędowe. Pierwsza to silnik benzynowy 1.5 TSI o mocy 150 KM z siedmiobiegową przekładnią DSG oraz jednostka wysokoprężna 2.0 TDI o tej samej mocy, występująca z sześciobiegową, manualną skrzynią biegów lub siedmiobiegową, automatyczną przekładnią DSG. Model obligatoryjnie wyposażony jest napęd 4×4 pozwalający na poruszanie się w lekkim terenie.

KAROQ SCOUT posiada zestaw dodatkowych chromowanych i srebrnych elementów nadwozia, nakładki na nadkola i antracytowe, polerowane obręcze kół ze stopów lekkich „Braga”. Standardowe wyposażenie auta wzbogacono dodatkowo o reflektory Full LED, kamerę cofania czy pedały z nakładkami ze stali szlachetnej oraz oświetlenie LED Ambiente. W ramach opcji auto oferuje najnowsze funkcjonalności z obszaru connectivity, takie jak: Virtual Cockpit czy usługi SKODA Connect, pozwalające na zdalne połączenie z pojazdem.

Cennik otwiera wersja z silnikiem benzynowym 1.5 TSI i skrzynią DSG kwotą 127 900 złotych. Diesel 2.0 TDI z manualem to wydatek 132 850 złotych, zaś wyposażony w skrzynię DSG kosztuje 140 350 złotych.

Dokładny cennik SKODY KAROQ SCOUT dostępny jest pod linkiem.

źródło: SKODA