Usługa Audi on demand dostępna w Wielkiej Brytanii

Po zgromadzeniu pozytywnych doświadczeń w Azji, Audi rozszerza zasięg swych usług mobilności również na Europę – usługa Audi on demand zaczęła właśnie działać w Wielkiej Brytanii.

Pierwsze stacje Audi on demand uruchomiono w Manchesterze, Edynburgu i w Glasgow. Po raz pierwszy w Europie salony dealerskie Audi w tych miastach stały się nie tylko punktami sprzedaży, ale również miejscami, w których klienci mogą w ramach puli dostępnych modeli wybrać preferowane przez siebie Audi, zarezerwować je przez internet lub za pośrednictwem smartfona, a potem cieszyć się cyfrową ofertą typu all-inclusive.

Samochód można wynająć na minimum jeden, a maksimum na 28 dni. Cena za wynajęcie obejmuje pełen pakiet serwisowy z nielimitowanym przebiegiem oraz pełen pakiet ubezpieczeniowy. We wszystkich trzech miejscach, samochody wynająć można również zamawiając je z zagranicy.

Jeszcze we wrześniu, na terenie Wielkiej Brytanii uruchomione zostaną dwie kolejne stacje Audi on demand: w Newcastle i w Birmingham. Do końca roku usługa obejmie inne duże miasta Zjednoczonego Królestwa, w tym również Londyn.

Usługa Audi on demand jest obecnie dostępna w Pekinie, w Hongkongu, w San Francisco, w Singapurze, w Tokio i w Monachium.

Źródło: Audi