Udane spotkanie Grupy fleetcompetence w Estoril

W ramach szczytu Fleet Europe 2019 w dniach 6 i 7 listopada 2019 odbyło się dwudniowe spotkanie Grupy fleetcompetence z zespołem międzynarodowych specjalistów i partnerami z wielu krajów europejskich.

W ciągu dwóch dni dyskutowano o wielu już uruchomionych projektach i poczyniono ważne decyzje, aby być jeszcze bardziej skutecznym razem w przyszłości. Po raz kolejny było imponujące, aby zobaczyć wyjątkowo kompetentnych ludzi, którzy są częścią tej grupy. Zarówno członkowie zespołu międzynarodowego, jak i partnerzy współpracy w poszczególnych krajach są bardzo doświadczeni, zmotywowani, innowacyjni, spółdzielczości i analityki.

Dzięki temu dedykowanej drużynie z solidną wiedzą specjalistyczną, Grupa fleetcompetence jest w stanie zaoferować krajowym i międzynarodowym klientom korporacyjnym jeszcze większą wartość dodaną w kwestiach związanych z flotą i mobilnością w przyszłości.

Następne posiedzenie Grupy fleetcompetence odbędzie się w kwietniu 2020 w Mediolanie u naszych włoskich partnerów współpracy.

Informacje o fleetcompetence Group

Grupa fleetcompetence jest wiodącą międzynarodową grupą konsultantów ekspertów floty. Grupa fleetcompetence wspiera przedsiębiorstwa w opracowywaniu i wdrażaniu krajowych i międzynarodowych rozwiązań w zakresie mobilności i floty.  W tym celu Grupa fleetcompetence ustanowiła ogólnoświatową sieć partnerów z obecnie 55 wyspecjalizowanymi i doświadczonymi ekspertami w dziedzinie floty. Dzięki temu grupa fleetcompetence oferuje swoim klientom lokalną wiedzę i doświadczenie w połączeniu z centralnym zarządzaniem projektami. Grupa fleetcompetence świadczy usługi konsultingowe niezależnie od producentów pojazdów, firm leasingowych, dostawców usług zarządzania flotą lub innych dostawców zewnętrznych.