Škoda Polska najlepsza wśród wszystkich importerów marki

Škoda Polska po raz pierwszy w historii zdobyła prestiżowy tytuł „Importer of the Year” za rok 2016. Otrzymana nagroda to docenienie wysiłku pracowników polskiego oddziału oraz całej sieci dealerskiej.

„Nagroda „Importer of the Year” to ukoronowanie naszej pracy na wszystkich polach działania. Oczywiście w pierwszej kolejności należy wymienić wyniki sprzedaży, uzyskiwane zarówno w obszarze sprzedaży samochodów jak i oryginalnych części zamiennych i akcesoriów. Do kluczowych, docenionych pól naszych aktywności, należy zaliczyć także stałe wzmacnianie konkurencyjności oferty modelowej, poszerzanie oferty produktów finansowych czy wdrażanie szeregu innowacyjnych rozwiązań marketingowych. Nie bez znaczenia z pewnością pozostał też fakt, że w ubiegłym roku już po raz ósmy z rzędu zostaliśmy liderem rynku motoryzacyjnego w Polsce, jednocześnie znacząco zwiększając rentowność sieci dealerskiej. Cieszy nas bardzo, że efekty naszej wspólnej pracy dostrzegane są na arenie międzynarodowej” – powiedział Tomasz Porawski, Dyrektor marki Škoda w Polsce.

Nagrodę wręczał osobiście Członek Zarządu Škoda Auto, Werner Eichhorn w obecności przedstawicieli wszystkich importerów marki. To najważniejsze wyróżnienie, jakie marka mogła otrzymać z rąk czeskiego producenta samochodów.

Źródło: Škoda Auto Polska
oprac. MF/jab