SEAT rozszerza sieć salonów sprzedaży

Do listy autoryzowanych salonów sprzedaży marki SEAT w Polsce dołączyły obiekty w Warszawie, Bydgoszczy i Zielonej Górze. Sieć hiszpańskiego producenta w naszym kraju liczy już 22 punkty.

Wszystkie nowe obiekty należą do już działających dilerów marki SEAT. Nowy, rozbudowany salon w Bydgoszczy o powierzchni 220 m2 jest zlokalizowany przy ulicy Fordońskiej 353. To właśnie tam odbył się przedpremierowy i jedyny w regionie pokaz najnowszego modelu marki SEAT, czyli SUV-a Ateca.

– Nowa aranżacja marki SEAT jest zdecydowanie najlepszym odzwierciedleniem emocji, jakie chcemy przekazać w architekturze salonu spośród wszystkich marek oferowanych na polskim rynku. W salonie można poczuć gorączkę hiszpańskiego słońca i temperament, a w serwisie schludny ład i porządek dający poczucie pewności, spokoju i zaawansowania technologicznego – powiedział Robert Reiski, Właściciel nowego salonu SEAT w Bydgoszczy.

Nowo otwarty w Warszawie salon należący do Grupy PGD SEAT Euromotor o powierzchni 276 m2 znajduje się przy ul. Krasnobrodzkiej 5. Jest to trzeci autoryzowany salon marki SEAT zlokalizowany w stolicy.

– Firma PGD rozwijając współpracę z VGP inwestuje w nowe obiekty. Oddany w lipcu salon SEAT Euromotor w Warszawie spełnia najnowsze standardy, co w połączeniu z jakością obsługi musi przełożyć się na zwiększenie sprzedaży – mówi Sebastian Woźniak, Dyrektor Marki SEAT w Grupie PGD. – To nie jedyna inwestycja grupy w tej marce. Nowy salon powstaje również w Krakowie – dodaje Woźniak.

Salon dealerski Świtoń-Paczkowski otwarto w zupełnie nowej lokalizacji, przy ulicy Zdrojowej 2b w Zielonej Górze. Są tu stanowiska obsługowe, centrum samochodów nowych i używanych, lakiernia, blacharnia i myjnia.

– Nowy punkt dealerski SEAT-a to największy obiekt branży motoryzacyjnej w Zielonej Górze jak i w całym województwie lubuskim. Poza zakupem nowego samochodu, nasi klienci skorzystają tu z najnowocześniejszych rozwiązań technicznych proponowanych w motoryzacji przy zastosowaniu profesjonalnych urządzeń dedykowanych marce SEAT – powiedział Olgierd Bielawski, Dyrektor Marki SEAT w salonie Świtoń-Paczkowski.

Wszystkie obiekty zaprojektowano zgodnie z nowoczesną architekturą SEAT-a. Spójna wizerunkowo całość ma sprzyjać rozpoznawalności marki w Polsce. W nowo otwartych punktach dostępna jest cała gama samochodów producenta.

Źródło: SEAT