Ruszyły zamówienia na Opla Corsę-e

Opel Corsa-e Edition oferowana będzie w Polsce w cenie katalogowej 124 490 zł. Dzięki temu, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Energii, spełniać będzie kryteria dofinansowania samochodów elektrycznych w ramach Funduszu Niskoemisyjnego Transportu. Klienci, którzy skorzystają ze wsparcia tego programu będą mogli nabyć Corsę-e Edition z dofinansowaniem w kwocie nawet do 37 500 zł.

Dla klientów zainteresowanych zakupem Corsy-e, firma Opel wprowadziła możliwość rezerwacji online. Wystarczy odwiedzić specjalnie do tego celu dedykowaną stronę https://corsa-e.opel.pl, aby w krótkim czasie zarezerwować elektrycznego Opla. Następnie po dokonaniu rezerwacji on-line, wybrany autoryzowany dealer marki Opel skontaktuje się z klientem. Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłacenie przez klienta kaucji zwrotnej w wysokości 1000 zł, która zostanie zwrócona zarówno w przypadku podpisania umowy zakupu auta z autoryzowanym dealerem marki Opel, jak też w przypadku rezygnacji z rezerwacji.

„Opel Corsa to jeden z najbardziej popularnych modeli wśród polskich kierowców. Dla wielu z nich to właśnie od tego modelu zaczęła się przygoda z motoryzacją. Teraz dzięki bardzo atrakcyjnej ofercie, pozwalającej również na spełnienie warunków programu dofinansowania, Corsa-e może zostać pierwszym samochodem, wprowadzającym bezemisyjną, elektryczną mobilność do wielu polskich domów.” – powiedział Grzegorz Handzlik, dyrektor marki Opel w Polsce.

Układ napędowy Corsy‑e pozwala na maksymalną przyjemność z jazdy bez emisji spalin. Dzięki mocy 100 kW (136 KM) i dostępnych natychmiast 260 Nm maksymalnego momentu obrotowego samochód wyróżnia się elastycznością, zwrotnością i dynamicznymi osiągami. Corsa‑e przyspiesza od 0 do 50 km/h w zaledwie 2,8 sekundy, a do 100 km/h rozpędza się w 8,1 sekundy.

Źródło: Opel