Rentis stawia na premium

Wypożyczalnia Rentis stale poszerza swoją ofertę samochodów marek premium i luksusowych. Na początku listopada 2019, w siedzibie firmy w podpoznańskich Sadach odbyło się uroczyste przekazanie pięćdziesiątego auta marki Volvo. Wszystkie pojazdy dostarczył dealer V-Motors z Wrocławia.

Rentis dokładnie czyta potrzeby klientów i sprawnie reaguje włączając do swojej oferty kolejne marki i modele. Wypożyczalnia stawia na promocję rozwiązań ekologicznych i specjalizuje się w wynajmie samochodów nisko- i zeroemisyjnych. Floty hybrydowych Toyot Corolla, RAV4 i od niedawna także Camry, trafiających do kolejnych klientów to w tej firmie codzienność.

Wypożyczalnia, by utrzymać konkurencyjność zrobiła kolejny krok i uzupełniła swoją ofertę o modele segmentu premium. W siedzibie firmy, w podpoznańskich Sadach przekazano 50-te już auto marki Volvo. Wybór marki Volvo wydaje się oczywisty nie tylko ze względu na bezpieczeństwo jakie oferują samochody ze Szwecji, ale także ze względu na szerokie zastosowanie w nich napędów hybrydowych.

W przekazaniu uczestniczyli: Maciej Tórz i Agnieszka Drzymała-Feć z Rentis S.A. oraz Magdalena Weinmann-Urbańska i Daniel Cynar z V-Motors Sp. z o.o.

 

Źródło: Rentis