Renault pomaga wycenić i odsprzedać samochód

Renault jako jedyna firma wśród importerów samochodów w Polsce wprowadza narzędzie do automatycznej wyceny odkupu samochodu używanego online. Moduł „wyceń swój samochód”, który został umieszczony na stronie renault.pl, ma na celu ułatwienie klientom odsprzedaży lub zakupu innego auta i zapewnienie kompleksowości oferty, zgodnie ze strategią Easy Life.

Narzędzie oparte na skanerze średniej wartości rynkowej pozwoli sprawdzić cenę odkupu auta, bez potrzeby wychodzenia z domu. Usługa ma pomóc klientom w decyzji dotyczącej odsprzedaży ich auta, a w przypadku, kiedy decydują się na zmianę samochodu, pozwala zapoznać się z ofertą nowych modeli Renault lub aut używanych z oferty Renault Selection (różne marki samochodów). Klient ma również możliwość wyboru opcji samej wyceny auta. Po wejściu na stronę renault.pl i kliknięciu funkcji „wyceń swój samochód” oraz wprowadzeniu podstawowych danych auta, takich jak: marka, model, data pierwszej rejestracji, przebieg i wybraniu salonu, z którym chcemy się skontaktować, klient otrzymuje konkretną kwotę odkupu auta od dealera Renault oraz informację o tym, że dealer skontaktuje się w celu umówienia się na spotkanie weryfikujące wycenę odkupu auta.

Usługa wyceny jest bezpłatna, odbywa się online, bez zobowiązań, bez obowiązku zakupu nowego auta i dotyczy samochodów wszystkich marek. W przypadku decyzji o zakupie nowego auta kwota zweryfikowanej wyceny może być traktowana jako wpłata własna klienta i może łączyć się z promocjami dostępnymi na poszczególne modele Renault.

Wycenić i odsprzedać można wszystkie samochody klientów indywidualnych, których wartość nie przekracza 150 tys. zł i wiek nie przekracza 12 lat, a przebieg jest niższy niż 250 tys. km. Automatyczna wycena nie obejmie pojazdów prawie nowych (wiek poniżej roku lub przebieg mniejszy niż 1000 km), pojazdów LCV i ciężarowych oraz samochodów elektrycznych.

(TSz) Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *