Nowy dyrektor zarządzający Nissan Sales Central & Eastern Europe

 

Nissan Sales Central & Eastern Europe ma nowego dyrektora zarządzającego. Od 1 października stanowisko to objął Tomasz Latała-Golisz.

Tomasz Latała-Golisz przez większość swojej ponad 20-letniej kariery w branży motoryzacyjnej związany był z Grupą Renault. Bezpośrednio przed dołączeniem do Nissana zajmował stanowisko ‎dyrektora wykonawczego w Renault Polska. Odpowiadał tam za działy sprzedaży i obsługi posprzedażnej oraz implementację nad Wisłą strategii biznesowej marek Renault i Dacia. W przeszłości piastował również funkcję dyrektora zarządzającego RCI Bank Poland.

Nissan to uznana marka oraz lider w segmencie crossoverów, elektrycznej mobilności oraz zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Z wielką radością dołączam do zespołu regionalnej centrali w Budapeszcie, aby wspólnie z koleżankami i kolegami z innych krajów wzmacniać pozycję Nissana w regionie CEE” – powiedział Tomasz Latała-Golisz, dyrektor zarządzający Nissan Sales Central & Eastern Europe.

Nowy dyrektor zarządzający będzie kierował regionalnymi strukturami marki, które od zeszłego roku obejmują pięć krajów: Polskę, Czechy, Słowację, Węgry i Ukrainę.