Nowość w Traficarze – mniejsze koszty i większa dostępność aut

Traficar stawia na zwiększenie dostępności swoich samochodów i bonusy dla użytkowników. – Staramy się kierować zasadą win-win. Chcemy, żeby u nas każdy czuł się wygrany. Zależy nam, żeby traficary parkowały w miejscach, w których użytkownicy najczęściej ich potrzebują – tłumaczy Konrad Karpiński, dyrektor Traficara.

Innowacja polega na tym, że kierowcy są proszeni o pozostawianie aut w specjalnie oznaczonych na mapie miejscach. Jeśli ktoś zaparkuje w proponowanym obszarze (często wcale nie zmieniając przy tym swoich planów), może odebrać voucher na kolejne przejazdy, a tym samym zmniejszyć swoje koszty.

Jak to działa w aplikacji?

Użytkownik widzi na mapie standardowe piny z traficarami, ale także te, które wyróżniają się kwotą rabatu – 5, 10 lub 15 zł.  Co powinien zrobić, aby skorzystać z bonusu?

1. Zarezerwować auto oznaczone specjalnym pinem.

2. Zakończyć wynajem w jednej z wyróżnionych fioletowych stref.

3. Odebrać voucher w kwotach 5, 10 lub 15 zł.

– To ukłon w stronę ludzi, którzy często korzystają z usługi Traficar – auta staną się bardziej dostępne tam, gdzie użytkownicy szukają ich najczęściej, a osoby parkujące w oznaczonych strefach dostaną bonusy. Działamy zgodnie z zasadą win-win, bo w tej sytuacji każdy zyskuje! Vouchery są ważne przez 30 dni. Po zakończonym wynajmie użytkownik otrzyma w aplikacji przypomnienie o bonusie. Nie chcemy, żeby go przegapił – mówi Konrad Karpiński.

(TSz)
Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *