Jaguar I-Pace na IV Targach EkoFlota – Motoryzacja Przyszłości

To nie przypadek, że Jaguar I-Pace wygrał konkurs World Car of The Year 2019. Elektryfikacja staje się teraźniejszością, a producent z Wysp Brytyjskich doskonale wie, czego oczekują wymagający klienci. Stworzył auto na miarę naszych czasów, które w dniach 9-11 października 2019, będzie można podziwiać na Targach EkoFlota w Poznaniu.

Stały moment obrotowy i napęd na wszystkie koła AWD zapewniają I-PACE przyspieszenie samochodu sportowego. Osiąga 100 km/h w zaledwie 4,8 sekundy. Bateria o pojemności 90 kWh w modelu I-PACE składa się z ogniw litowo-jonowych o wysokiej gęstości energii. Jej konstrukcja i najnowocześniejszy system zarządzania termicznego wspiera długą żywotność baterii i czas utrzymywania maksymalnej mocy. Pełne naładowanie zapewnia zasięg 470km według cyklu testowego WLTP. I-PACE napędzany jest dwoma synchronicznymi silnikami elektrycznymi z magnesem stałymi. Podobnie do technologii wykorzystywanej w samochodzie wyścigowym Formuły E modelu I-TYPE, silniki te generują moc 400KM i 700Nm momentu obrotowego. Z szybką ładowarką DC o mocy 50 kW – taką, jaką można znaleźć w większości publicznych stacji ładowania – I-PACE osiąga do 270 km zasięgu na godzinę.

Na IV Targi EkoFlota – Motoryzacja Przyszłości zapraszamy w dniach 9-11 października 2019 do Hali nr 6 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Bezpłatnej rejestracji, uprawniającej do wejścia na Targi dokonacie pod linkiem: https://menadzerfloty.pl/ekoflota/zarejestruj-sie-2/