Jaguar Land Rover uruchamia program samochodów używanych

Sprawdzone, z 2-letnią gwarancją i w pełni udokumentowanym pochodzeniem. Jaguar Land Rover Approved to program certyfikowanych samochodów używanych zapewniający ten sam poziom jakości, obsługi i zadowolenia klienta, jak w przypadku zakupu fabrycznie nowego samochodu.

Kultowe brytyjskie marki – Jaguar i Land Rover, od początku swego istnienia inwestowały w ochronę i pielęgnowanie swego bogatego dziedzictwa. Takim przykładem zobowiązania firmy Jaguar Land Rover do dążenia do doskonałości jest między innymi program Approved. Został on uruchomiony w 2015 roku, a specjalizujący się w nim mechanicy przechodzą te same drobiazgowe szkolenia, co pozostali technicy i mechanicy działów obsługi serwisowej.

Najbardziej rygorystyczny system kontroli

Wszystkie samochody programu Approved są poddawane rygorystycznym testom, aby zapewnić, że spełniają one surowe normy i wymogi określone dla danego modelu i wieku. W przypadku każdego samochodu potwierdzane są przebieg i forma zakupu u autoryzowanego Dilera. Po pozytywnej weryfikacji, każdy pojazd przechodzi następnie test 165 punktów kontrolnych; począwszy od sprawdzenia ewentualnych wibracji podczas przyspieszania i utraty prędkości, po stan tapicerki i przestrzeni bagażowej.

Każdy test został starannie dobrany, tak by uwzględnił różne obszary stanu samochodu, oraz jest przeprowadzany z wykorzystaniem najnowszych urządzeń diagnostycznych. Po pozytywnym zaliczeniu 165 punktów kontrolnych programu Approved, samochód otrzymuje 2-letnią gwarancję będącą dla każdego nabywcy dodatkowym potwierdzeniem jego nienagannego stanu oraz kolejnym konkretnym wyrazem zaufania wobec marek Jaguar i Land Rover. Samochody

Tak kompleksowa ocena pojazdu zapewnia, że do programu Approved kwalifikują się wyłącznie egzemplarze w najlepszej kondycji, do wieku 6 lat Odjeżdżając spod salonu swoim nowym Jaguarem lub Land Roverem, Klienci będą mogli cieszyć się spokojem i dumą, podobnie jak właściciele fabrycznie nowych modeli.

Najważniejsze elementy programu Approved

  1. 2 lata gwarancji mechanicznej u autoryzowanych Dilerów Jaguar Land Rover, od momentu zakupu samochodu
  2. Oferowane wyłącznie samochody, których wiek nie przekracza 6 lat i przebiegu 150.000km
  3. 24 miesiące Approved Assistance – kompleksowego programu pomocy drogowej w celu zapewnienia całkowitego spokoju użytkownika
  4. Kompleksowa kontrola 165 punktów – m.in. badania powłoki lakierniczej, silnika, zawieszania czy weryfikacji wnętrza samochodu, a także testu drogowego
  5. Zweryfikowane pochodzenie i historia samochodu, pod względem przebiegu i odbytych wizyt serwisowych

Weryfikacja każdego samochodu i dilera marki Jaguar

Certyfikowany program Approved Jaguar Land Rover zakłada, iż każdy pojazd i każdy biorący udział w programie Diler marki Jaguar jest poddawany najbardziej rygorystycznej i nieustannej ocenie oraz wewnętrznym sprawdzianom. Podczas regularnie organizowanych szkoleń oraz odwiedzin niezależnych audytorów sprawdzane są kompetencje mechaników i procesu certyfikacji samochodów.

Wiodący program na świecie

Brytyjska drobiazgowość oraz dążenie do doskonałości odróżniają program Approved od innych i sprawiają, że przyciąga on do marki klientów, poszukujących sprawdzonego samochodu w cenie adekwatnej do jego wieku.

Pełna lista samochodów, dostępnych w autoryzowanej sieci Jaguar Land Rover Approved dostępna jest w internecie: