innogy go! wprowadza do swojej floty elektryczne Jaguary

Największy w Polsce i jeden z największych w Europie w pełni elektryczny car sharing – innogy go! – wprowadza do swojej floty elektryczny model z segmentu premium. Od teraz oprócz BMW i3 oraz BMW i3s w ofercie znajdzie się również do Jaguar I-PACE.

Zasięg samochodu pozwala pokonać dystans 470 km na jednym ładowaniu. Jaguar I-PACE to pierwszy samochód w historii, który zdobył aż 3 nagrody w plebiscycie World Car of the Year 2019 w kategoriach: Światowy Zielony Samochód Roku, Światowy Samochodowy Design Roku oraz prestiżowy tytuł Samochodu Roku (Car of the Year 2019).

– „Odkąd uruchomiliśmy car sharing innogy go! robimy wszystko, by nasi klienci byli w pełni zadowoleni z naszej usługi. Odpowiadając na ich potrzeby, wprowadziliśmy do floty pojazdy typu van, udostępniliśmy car sharing  dla firm, a niedawno – umożliwiliśmy nowe formy rozliczeń w postaci subskrypcji, voucherów oraz pakietów minut. Obecnie testujemy w naszej flocie nowe luksusowe Jaguary I-PACE.  Wybór marki podyktowany był chęcią zapewnienia jeszcze wyższej klasy samochodów w naszej usłudze. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z ograniczeń jakie niesie ze sobą stan epidemii i apelujemy o ich przestrzeganie. Ci jednak, którzy z ważnych względów muszą przemieścić się po mieście, mogą to teraz zrobić nie tylko w sposób bezpieczny i komfortowy, ale również elegancki” – mówi Andrzej Popławski, Head of e-mobility w innogy Polska.

Jaguar I-PACE cieszy się dużą popularnością wśród polskich klientów tego segmentu. W 2019 roku był najczęściej wybieranym w naszym kraju SUV-em z napędem elektrycznym. Wnętrze oferuje przestrzeń dla pięciu pasażerów, a imponujące osiągi tego auta to zasługa dwóch silników elektrycznych o łącznej mocy 400 KM.

– „Współpraca z innogy to idealna okazja, aby pokazać wyjątkowe właściwości jezdne luksusowego Jaguara I PACE. Zależy nam, aby polski odbiorca przetestował to elektryczne auto i docenił jego atuty, takie jak elegancki design, komfortowe wnętrze, osiągi oraz możliwość pokonania dystansu aż 470 km na jednym ładowaniu. Dzięki zerowej emisji spalin, przemieszczanie się nim nie szkodzi środowisku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. Zdając sobie jednocześnie sprawę z aktualnej sytuacji związanej z epidemią apelujemy, aby użytkownicy dbali o bezpieczeństwo swoje i innych”  – podkreśla Marcin Marcinowski, dyrektor zarządzający British Automotive Polska S.A.

Warunki wynajmu

Jaguara I-PACE będą mogli wynająć klienci innogy go!, którzy na swoim koncie mają 300 przejechanych minut. Samochód będzie dostępny tylko w pakietach minutowych. I tak 60 min jazdy luksusowym SUV-em to koszt 99 zł, 120 min – 169,99 zł, 180 min – 229,99 zł, zaś 300 min – 359,99 zł. Nowa oferta samochodów jest ograniczona czasowo. Jaguarami, podobnie jak samochodami marki BMW, będzie można wyjeżdżać poza Warszawę, ale zakończyć najem będzie można tylko w specjalnej strefie w centrum miasta oznaczonej na mapie w aplikacji innym kolorem.

Aby zminimalizować ryzyko zakażania się COVID-19, samochody innogy go! są regularnie czyszczone i ozonowane. Zarówno elementy zewnętrzne, jak i wewnętrzne są dezynfekowane przy pomocy specjalistycznych środków wirusobójczych. Przy dezynfekcji szczególną uwagę przykłada się do części, z którymi użytkownicy mają bezpośredni kontakt. Są to m.in. klamki, kierownica, deska rozdzielcza, pasy bezpieczeństwa, kierunkowskazy oraz lusterka. Dla firmy bardzo ważna jest również kwestia higieny i zdrowia kierowców technicznych innogy go!, dlatego są oni wyposażeni w środki ochrony osobistej.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *