Fraikin dostarczył ciągniki siodłowe dla Kawczyński Logistic

Włodzimierz Kawczyński, właściciel Kawczyński Logistic, 18 sierpnia odebrał w siedzibie dealera MAN w Toruniu kluczyki do 9 nowych ciągników siodłowych MAN TGX 18.460 4×2 BLS. Pojazdy zostały dostosowane do międzynarodowego transportu chłodniczego, który jest jedną z głównych specjalizacji firmy.

Kawczyński Logistic po raz drugi zaufał firmie Fraikin. Współpraca z kontrahentem rozpoczęła się w 2016 r., wraz z dostarczeniem 12 pojazdów Mercedes-Benz Actros. Kluczem do sukcesu w obu przypadkach były korzystne warunki kontraktu. – Nasza oferta skonstruowana jest tak, aby kompleksowo odpowiadać na zadania i problemy jakie stawia przed nami każdy rodzaj transportu. Mimo silnych starań konkurencji, to właśnie my byliśmy w stanie zaoferować nasze najlepsze rozwiązanie dla biznesu klienta – mówi Mirosław Gadomski, Business Manager Fraikin.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Eksport-Import Włodzimierz Kawczyński (Kawczyński Logistic) to krajowa i rodzinna firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w transporcie i spedycji. Firma specjalizuje się w przewozach chłodniczych, obsługując relacje z Polski do krajów Unii Europejskiej.

– Specjalna, elastyczna oferta finansowa na okres 36 miesięcy wraz z usługami dodatkowymi i rocznym limitem na poziomie 190 000 km idealnie wpasowuje się w nasze potrzeby. Nowoczesny sprzęt w praktycznie dobranej dla nas konfiguracji, to jest to. Usługi Fraikin w zakresie wynajmu długoterminowego mieliśmy okazję sprawdzić już wcześniej i zdecydowanie je polecamy – powiedział Włodzimierz Kawczyński, właściciel Kawczyński Logistic.

Źrdóło: Fraikin