Fiat Ducato oferuje najlepszą bazę pod zabudowy kamperowe

Po raz 11. z rzędu Fiat Ducato zdobył tytuł „Najlepszej bazy pod zabudowy kamperowe 2018”. To prestiżowe wyróżnienie zostało przyznane przez czytelników Promobil, niemieckiego magazynu branżowego, który od ponad 25 lat stanowi rodzaj barometru mierzącego trendy w turystyce rekreacyjnej.

To właśnie baza pod zabudowy kamperowe Ducato była 3-milionowym egzemplarzem bestselerowego modelu Fiata Professional. Podwójne wyróżnienie potwierdza zatem zaufanie, jakim Klienci obdarzyli ten model, jako idealną bazę samochodu rekreacyjnego, stającą się wszędzie oznaką niezwykłego sukcesu. Zresztą to jedyna baza stworzona specjalnie po to, by być kamperem w ciągle rozwijającej się branży: wystarczy sobie przypomnieć, że w 2017 roku ilość zarejestrowanych kamperów wzrosła w stosunku do zeszłego roku o ponad 10%. Dane te są silnym sygnałem powrotu do popularnego trendu życia zgodnie z naturą, poszukiwania własnych relacji ze środowiskiem. Samochody kempingowe stanowią swego rodzaju „lifestyle enabler”, nie są zwykłymi samochodami na wakacje, ale narzędziem do zdobywania wolności, podróżowania gdzie i kiedy się chce.

Od ponad 36 lat Ducato produkowany jest w zakładzie Sevel Sud w Val di Sangro (największym zakładzie w Europie produkującym lekkie samochody dostawcze, wyróżnionym srebrnym medalem w ramach World Class Manufacturing i zajmującym powierzchnię ponad 1 200 000 m2): od 1981 do tej pory, dzięki ulepszanemu wyposażeniu, samochód ten stał się prawdziwym trendsetterem oferowanym w ponad 10 000 wariantów i sprzedawanym w ponad 80 krajach całego świata. Jest to model o światowym zasięgu i stanowi punkt odniesienia dla swojej kategorii. Ponadto, baza pod zabudowy kamperowe Ducato została zaprojektowana i opracowana wspólnie z najważniejszymi producentami europejskimi samochodów kempingowych, oferując najlepsze z możliwych rozwiązań dla samego podwozia, jak i części mieszkalnej.

Ducato „Leader in freedom”.

„Leader in freedom” to koncepcja o jasno sprecyzowanym znaczeniu. „Freedom” to „obietnica dla Klienta”, której Fiat Professional dotrzymuje, zapewniając mu wolność oraz rozwiązania wszelkich problemów, które mogą pojawić się podczas urlopu. „Leader”, ponieważ dzisiaj oferta marki odnośnie produktów, ale i usług związanych konkretnie z samochodami kempingowymi, jest wyjątkowa i niedościgniona na rynku. Na przestrzeni lat baza pod zabudowy Ducato stale się zmieniała pod kątem samego produktu, ale również wszelkich usług towarzyszących, opracowanych dla osób podróżujących kamperem.

Osoba, która kupuje kamper, nabywa nie tylko samochód, ale także wybiera sposób na czas wolny i wakacje. Koncepcja usługi nie ogranicza się więc do obsługi produktu, ale rozszerza się na pomoc dla urlopowiczów, gwarantując im ciągłe wsparcie. Chodzi tu przede wszystkim o specjalną, dobrze rozwiniętą sieć, dostępną na najbardziej uczęszczanych przez kierowców kamperów trasach; specjalny Customer Care Center, w którym kierowca kampera może liczyć na odpowiednie kompetencje i gotowość do obsługi swojego auta; pomoc drogową gotową do natychmiastowego interweniowania w całej Europie, ale nie tylko.

24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, kierowca może kontaktować się ze specjalnym oddziałem Customer Care i rozmawiać w swoim języku z jednym z dwudziestu „Ambasadorów Fiat Camper”. Zadaniem Ambasadora jest jak najszybsze rozwiązanie problemu klienta, poprzez kontakt i współpracę z odpowiednimi działami firmy oraz rozmowę z klientem, w celu zrozumienia jego potrzeb. Każdy kierowca kampera może liczyć na usługi mobilnego warsztatu pracującego w 44 różnych krajach oraz na obsługę infolinii dla kierowców kamperów, dostępną 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, która kontaktuje się z nim, by poinformować o sposobach i czasie naprawy oraz zapewnia aktywne wsparcie warsztatowi, by ułatwić diagnostykę i przyspieszyć dostawę części zamiennych.

Od wielu lat Fiat Professional wspiera tych, którzy podróżują kamperami: świadczy o tym coroczna obecność marki na przynajmniej 10 branżowych Salonach w Europie, dedykowana strona internetowa https://www.fiatcamper.com/it/home

Źródło: FCA Poland