Fabryczny zastrzyk mocy dla Porsche 911 S

Inżynierowie z Zuffenhausen przygotowali dla swoich klientów małą niespodziankę. Do Porsche 911 S mogą teraz zamówić fabryczny zestaw zwiększający moc silnika o 30 KM. Ale na tym pakiet modyfikacji się nie kończy.

Dla wszystkich nowych modeli Porsche 911 Carrera S, 911 Carrera 4S oraz 911 Targa 4S dział Porsche Exclusive oferuje fabryczny zestaw zwiększający moc silnika o 30 KM do 450 KM. Obejmuje on większe turbosprężarki, pakiet Sport Chrono wraz z dynamicznymi mocowaniami silnika, zmodyfikowany układ chłodzenia hamulców oraz sportowy układ wydechowy z dwiema końcówkami o unikalnym kształcie. Cena zestawu zaczyna się od 52 151 PLN, w zależności od wyposażenia samochodu. Od czerwca 2017 r. zestaw pojawi się w ofercie akcesoryjnej Porsche Tequipment dla samochodów z pakietem Sport Chrono.

Porsche wprowadza też do swojej oferty nowe kolory wnętrza i nadwozia dla wszystkich modeli. Dostępny na życzenie sportowy układ wydechowy można teraz zamówić z końcówkami w kolorze czarnym, wykończonymi na wysoki połysk. Gama opcji dla wnętrza została poszerzona o wykończenie Sport-Tex w kolorze Black lub Graphite Blue/Crayon. Porsche 911 Targa 4S Exclusive Design Edition jest również dostępne w kolorze Aetna Blue oraz z wnętrzem w kolorze Graphite Blue. W przypadku Porsche 911 Turbo S klienci mają do wyboru odcień Saffron Yellow Metallic.

Obok gamy nowych kolorów wnętrza i nadwozia, na uwagę zasługują też dodatkowe usługi cyfrowe dostępne w ramach Porsche Connectivity.

Źródło: Porsche