Dacie Dokker i Renault Master dla floty TrafiCargo

Do floty samochodów dostawczych, które można wypożyczyć w ramach usługi TrafiCargo, trafi ponad 120 modeli Dacia Dokker. Do 60 sztuk zwiększy się także liczba pojazdów Renault Master.

Częścią floty TrafiCargo, liczącej do tej pory blisko 140 samochodów dostawczych Renault Kangoo Van i Renault Master, stanie się ponad 120 Dacii Dokker. Oprócz tego liczba dostępnych pojazdów Renault Master zwiększy się do 60.

TrafiCargo to największy i – zdaniem operatora – najtańszy w Polsce, w pełni automatyczny, działający przez całą dobę system wynajmu pojazdów dostawczych. Umożliwia wypożyczanie aut na kilometry w systemie zamkniętym, który zakłada, że samochód trzeba zwrócić w miejscu pobrania. Auta są dostępne pod wybranymi sklepami budowlanymi, meblowymi i z wystrojem wnętrz w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Trójmieście i na Śląsku. Pojazdy można wykorzystywać do transportu zakupów czy podczas przeprowadzek, ale także do transportu produktów, narzędzi czy materiałów przez lokalnych przedsiębiorców.

Traficar to spółka car-sharingowa wynajmująca samochody „na kilometry”. Na rynku polskim usługa została uruchomiona w październiku 2016 r. w Krakowie. Od czerwca 2017 r. jest dostępna w Warszawie, od października 2017 r. we Wrocławiu, Poznaniu i Trójmieście, a od marca 2018 r. również na Śląsku. Firma oferuje także wspomnianą usługę wynajmu dostawczych aut „na kilometry” pod marką TrafiCargo.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *