Avis uruchamia pakiet all-inclusive

Avis ogłosił uruchomienie Avis Inclusive, nowego pakietu wynajmu samochodów all-inclusive, dostępnego za jednym kliknięciem, który ma zapewnić bezpieczeństwo i spokój wypożyczającym auto.

W ramach pakietu klienci mogą wykupić ochronę ubezpieczeniową na wypadek kolizji, ochronę przed kradzieżą oraz pokrycie kosztów uszkodzenia szyby z 25 procentową zniżką, a usługa assistance premium jest darmowa w ramach Avis Inclusive. Klienci Avis mogą zatem korzystać z wynajmu auta bez obaw o poniesienie kosztów w przypadku niespodziewanych wydarzeń.

Avis nie tylko dba o zapewnienie bezpieczeństwa swoim klientom i pracownikom, ale również o wygodę i prostotę samego procesu wynajmu – stwierdza Martin Gruber, dyrektor zarządzający Avis Budget Group na Europę Centralną.

Badania wskazują, że klienci wypożyczalni samochodów wielokrotnie odczuwają frustrację i stres, gdy muszą mierzyć się ze skomplikowanymi produktami, cennikami i procesem najmu. Avis Inclusive to nasza kompleksowa oferta wynajmu typu all inclusive, przygotowana tak, aby odpowiedzieć na najważniejsze problemy, na które mogą skarżyć się klienci. Wpisuje się również w nasze zobowiązanie dostarczenia usługi godnej zaufania. Avis Inclusive łączy w sobie wypożyczenie samochodu, zniżki ubezpieczeniowe, a także usługę assistance premium. Z perspektywy klienta oznacza to jedną, z góry ustaloną, niezmienną cenę – podkreśla Martin Gruber.

Pakiet jest dostępny poprzez bezpośrednie kanały rezerwacji – na stronie internetowej oraz infolinii, na początku wyłącznie dla wynajmu krajowego.

Avis Inclusive to tylko jeden z elementów dbania o zapewnienie szybkiej i bezstresowej usługi wynajmu. Firma uruchomiła również program „Obietnica Bezpieczeństwa Avis”. W jej ramach wprowadzono dodatkowe procedury czyszczenia i dezynfekcji samochodów, a także środki bezpieczeństwa i higieny w punktach wynajmu. Aby zapewnić elastyczność wypożyczania samochodów, Avis zniósł również opłaty za anulowanie lub zmianę rezerwacji na wynajem aut w Europie, który rozpocznie się przed 1 września 2020 roku.

(TSz) Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *