Alphabet Polska rozpoczyna współpracę z firmą Panasonic

Alphabet Polska dostarczy polskiemu oddziałowi Panasonic Marketing Europe GmbH nowe samochody marki BMW. Firma zajmie się też obsługą pojazdów.

Panasonic rozpoczął poszukiwania nowego partnera w zakresie outsourcingu pojazdów na początku tego roku. Rozmowy i negocjacje skończyły się pod koniec czerwca podpisaniem umowy z Alphabet Polska na obsługę floty w ramach Full Service Leasingu.

– Nasza firma posiada już doświadczenie we współpracy z firmami Car Fleet Management, które także do tej pory obsługiwały pojazdy w naszej flocie – powiedział Przemysław Jonak, Office Manager, Central & Eastern Europe, Panasonic Marketing Europe GmbH. – Wybierając nowego dostawcę koncentrowaliśmy się zarówno na wysokiej jakości usług, jak i konkurencyjnej cenie oraz satysfakcjonującej nas elastyczności oferty. Nie bez znaczenia przy wyborze Alphabet Polska była również opinia rynku flotowego, który ocenił usługę CFM firmy jako najlepszą, potwierdzając ten wybór także w tym roku nagrodami branżowymi.

Flota Panasonic Marketing Europe liczy obecnie 120 pojazdów. Alphabet Polska dostarczy firmie ponad 20 nowych samochodów, w tym siedem BMW serii 3 oraz 5 dla wyższej kadry menadżerskiej firmy. Przekazanie pierwszych samochodów odbyło się w drugiej połowie lipca.

– Bardzo cieszymy się, że nasza oferta finansowania i obsługi operacyjnej znalazła uznanie Panasonic. Nasz klient miał do tej pory już okazję korzystać z dostarczonych przez nas pierwszych aut przedkontraktowych i mamy nadzieję, że będzie równie zadowolony z naszej obsługi w nadchodzących miesiącach kontraktu – powiedział Przemysław Bartosiak, opiekujący się flotą Panasonic Marketing Europe w Alphabet Polska.

Źródło: Alphabet Polska