Abonament Qarsona – zamówienie on-line, umowa na rok, ozonowanie i dostawa do domu

Kryzys ekonomiczny spowodowany epidemią koronawirusa uderzył w motoryzację. Jednak firmy, które już wcześniej postawiły na e-commerce, dziś zbierają owoce swoich działań. Tak zrobił Qarson – oferujący od 2018 r. auta na abonament. Ten „motoryzacyjny Netflix” od początku stawiał na komunikację on-line, a cały proces zamówienia ulokował w sieci.

Dlatego do tej bezpiecznej i wygodnej dla klienta usługi, jaką jest korzystanie z samochodów w modelu subskrypcyjnym, przekonały się już setki polskich kierowców tych którzy rozważnie planują domowy budżet, nie myślą o leasingu na 3 lata, a w obecnej sytuacji nie chcą inwestować pieniędzy w zakup nowego samochodu, ale potrzebują – po prostu – nim jeździć.

Kiedy decyzje o zakupie auta przekładane są na lepsze czasy a korzystanie z car sharingu czy komunikacji miejskiej budzi wiele wątpliwości – auto na abonament staje się najbardziej rozsądnym rozwiązaniem skrojonym właśnie na „tu i teraz”. Krótka, roczna umowa to zobowiązanie na tyle długie, by mieć poczucie, że bezawaryjny pojazd dostępny jest dla mnie „zawsze i w każdej chwili” i na tyle krótkie, że „przynajmniej problem z samochodem mam z głowy na najbliższy rok”. Niska opłata abonamentowa – rozłożona na równe 12 rat daje kontrolę nad wydatkami. Dodatkowo coraz trudniejsza rejestracja samochodu, serwis i naprawy gwarancyjne – wliczone są w koszt abonamentu.

Zero ukrytych kosztów to nie jest dla Qarsona puste hasło reklamowe. To idea, na której oparliśmy naszą umowę z klientami. To oni są najważniejszą częścią całego procesu: ich potrzeby, które staramy się spełnić i wątpliwości, które na co dzień rozwiewamy – tłumaczy Bartłomiej Żebrowski, dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Qarsona w Polsce. – Wszelkie informacje dotyczące cen oferowanych aut na abonament widoczne są dla wszystkich na stronie. Niczego nie ukrywamy, dlatego nasi klienci ufają nam i zostają z nami na kolejne lata z kolejnymi, co rok nowymi samochodami.

Formalności? Wystarczy dostęp do internetu

Wynajem auta w abonamencie to usługa przeznaczona nie tylko dla osób posiadających firmę, ale przede wszystkim dla dla osób, które nie myślą dziś nawet o dwu- czy trzyletnim leasingu – dla klientów indywidualnych. Każdy może wybierać spośród szerokiej oferty dostępnych od ręki fabrycznie nowych modeli: od ekonomicznych małych miejskich samochodów, przez klasyczne kompakty, modne SUV-y i crossovery po samochody hybrydowe.

Wystarczy wysłać formularz przez stronę na www.qarson.pl, a doradca skontaktuje się z nami, odpowie na wszystkie pytania, pomoże dobrać odpowiednie auto i dopełni wszystkich formalności związanych z zamówieniem. Następnie wspólnie ustalamy termin i miejsce odbioru.

Samochody na abonament Qarsona wydawane są obecnie w salonie w Suchym Lesie pod Poznaniem oraz w centrach Norauto w największych polskich miastach (Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie, Krakowie, Gdańsku, Łodzi i Katowicach). Jednak w trosce o wygodę klienta firma zdecydowała się na umożliwienie odbioru “czterech kółek na rok” w nowej, alternatywnej opcji.

Samochód dotrze do klienta jak pizza

Teraz samochód na abonament można zarówno zamówić nie wychodząc z domu, jak i odebrać go „na swoim podwórku”.  – Auto z dostawą do domu to rozszerzenie naszej dotychczasowej usługi, do którego zmotywowały nas oczekiwania klientów. Chcemy, aby nasz klient czuł się w pełni bezpieczny, zarówno w sferze wygodnego finansowania, bezpiecznego korzystania z pojazdu, jak i odbioru – zgodnego z procedurą “contactless” oraz wszelkimi wymogami higienicznymi i środkami ostrożności – mówi Bartłomiej Żebrowski.

Dodatkowa usługa dostawy samochodów na abonament pod dom znalazła swoich zwolenników, a Qarson dostarczył już pierwsze auta „pod drzwi” swoich klientów. 

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Przygotowanie do wydania, które zapewni bezpieczeństwo i zminimalizuje jakiekolwiek ryzyko, zaowocowało wprowadzeniem już 15 marca procedury, w której sprzedawcy, którzy przekazują auta bezpośrednio ich nowym kierowcom, zostali wyposażeni w odpowiednie środki zabezpieczające a wszystkie samochody przed wydaniem są wewnątrz dokładnie dezynfekowane ozonem.

Ozonowanie samochodu skutecznie eliminuje z kabiny pojazdu wszelkie drobnoustroje, które osiadają na parowniku klimatyzacji oraz na tkaninach pokrowców i wykładzinie. Tak przygotowane auto sprawia, że jedynym zmartwieniem dla korzystającego z samochodu na abonament jest dolanie benzyny do baku. Przypomnijmy: coraz tańszej benzyny.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *